Rüyada Kalp Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kalp Görmenin Anlamı ve Yorumu

Rüyada kalp görmenin , kişinin hayata bakış açısı, düşünce ve duygularına yorulmaktadır. Rüya sahibinin hayattaki yaklaşımının önce akıl sonra kalp süzgecinden geçirerek hareket etmek olduğuna delalet etmektedir. Rüyada kalp görmenin anlamı, rüyayı gören kişinin hayatta bu şekilde hareket ediyor ya da laf söylüyor olması anlamına gelmektedir.

Bir yazarı yani rüya tabircisi, bu rüyayı tamamen insani duygulara yormaktadır. Mutluluk, hüzün, endişe, huzur, heyecan, kuşku ve cesaret gibi duygular olarak değerlendirir.

Rüya tabirlerinde rüyada kalp görmenin yorumu ayrıca şu şekillerdedir:


Rüyada Kalp Atışı Duymak

Rüyada kalp atışı duymak, rüya sahibinin kalbinin sesine daha fazla önem veriyor olduğunu göstermektedir. 


Rüyada Kalp Ağrısı Çekmek

Rüyada kalp ağrısı çektiğini görmek, genellikle hayra yorulmaz. Rüyayı gören kişinin can sıkıcı olaylar yaşamasına delalet eder. Bazı yorumlara göre bu rüya kişinin yaşayacağı değişeme de işaret etmektedir. 


Rüyada Kalbin Parçalanması

Rüyada kalbin parçalanması, kişinin yas tutmasına neden olacak büyük bir acı çekmesine yorulmaktadır. Bazı rüya tabircileri tarafından bu rüya kara sevdaya tutulmaya da yorulmaktadır.


Rüyada Kalp Hastası Olmak

Rüyasında kalp hastası olduğunu görmek, kişinin dini terk edeceği ve günahkar olacağı anlamına gelmektedir. 


Rüyada Kalbin Çok Hızlı Atması

 


Rüyada Kalbinin Delindiğini Görmek

Rüya sahibi kişinin yakın zamanda çok büyük bir acı yaşayacağına işaret eder. Hamile bir kadının çocuğunu düşürmesi gibi travmatik olaylara delalettir.


Rüyada Kalbinin Durduğunu Görmek

Rüyada kalbinin durduğunu gören kimsenin hayatında çok büyük bir heyecan yaşayacağının işaretidir. Aşırı stresli bir zamana veya aşırı mutlu bir gelişmeye delalet eder.


Rüyada Kalbinin Düştüğünü Görmek

Rüya sahibi kişinin rüyasında kalbinin vücudundan düştüğünü görmesi olumsuz bir rüyadır. Bir yakının kaybedilmesine, ölüme veya büyük bir hastalığa işaret etmektedir. 

 

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yazın