Rüyada Kan Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kan Görmek

Rüyada kan görmek, rüya sahibinin varlık içerisindeyken yokluğa, yokluk içerisindeyken ise varlığa sahip olacağına delalet etmektedir. Kişinin hayatında karşısına çeşitli zorlukların çıkacağına, bu zorlukların üstesinden ailesinin yardımıyla geleceğine rivayet eder.

Kanın görülüş biçimlerine göre rüya tabirlerinde rüyada kan görmenin yorumu ayrıca şu şekillerdedir:


Rüyada Kan İşediğini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında kan işediğini görmesi kişinin kötü alışkanlıklarını bırakması gerekeceğine, sağlıklı beslenmesi sonucu rahata kavuşacağına delalet eder. Rüyada kan işediğini görmek, yakın zamanda rüya sahibinin bir hastalığa kapılacağına, bu hastalığın üstesinden kolaylıkla gelebileceğine delalet etmektedir.


Rüyada Kan Aktığını Görmek

Rüyasında kan aktığını gören rüya sahibinin hayatında karşısına çeşitli zorlukların çıkacağına bu zorlukların üstesinden kolaylıkla geleceğine delalet eder. Rüyada kan aktığını görmek, sıkıntı dolu bir süreç içerisinde çıkılacağı manasını taşır.


Rüyada Kan Verdiğini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında kan verdiğini görmesi kişinin kazanacağı malın ve mülkün bir değerinin önemi olmayacağına, dünya hayatında değil ahiret hayatına hazırlık yapması gerekeceğine, ibadetini düzenli bir şekilde yapmasının ardından bol sevap kazanacağına delalet eder.


Rüyada Yerde Kan Görmek

Rüya sahibinin rüyasında yerde kan görmesi kişinin uzun bir aradan sonra tekrardan işlerinde aksaklıkların meydana geleceğine delalet eder. Aynı zamanda rüyada yerde kan görmek, pek çok rüya tabircisi tarafından kötü yorumlanır. Rüya sahibinin ailesi ile arasının bozulacağı anlamına gelmektedir.


Rüyada Elinde Kan Görmek


Rüyada Kan Kustuğunu Görmek

Rüyada kan kusmak, genellikle rüya tabircileri tarafından kişinin çektiği vicdan azabına yorulmaktadır. Rüya sahibinin pişmanlıkları ve acılarının bir dışa vurumu olarak değerlendirilir. Bazı tabirciler ise bu rüya, kötü bir hastalıktan kurtularak sağlıklı ve huzurlu olacak olmaya delalet eder.


Rüyada Kan Lekesi Görmek

Rüya sahibinin rüyasında kan lekesi görmesi, bir kazadan son anda kurtulmak, sağlıkla ilgili geçici bir rahatsızlık yaşamak demektir. Rüyada kan lekesi görmek, kişinin 


Rüyada Siyah Kan Görmek

Rüya sahibinin var olan hayatını oldukça farklı şekilde değiştireceğini ve saygın bir isim olacağını ifade eder. Rüyada siyah kan görmek, kişinin uzun bir aradan sonra tekrardan rahata kavuşacağına, kendisini zor günler bekleyeceğine delalet eder.


Rüyada Tuvalette Kan Görmek

yorumcularına göre rüyada tuvalette kan görmek, kişinin iş hayatında veya gündelik yaşantısında karşısına bazı sorunların çıkacağına, bu sorunlar ile uğraşırken ailesine yeteri kadar zaman ayıramayacağına delalet eder. Rüyada tuvalette kan görmek, kişinin kazanacağı mal ve mülk manasını da taşır.


Rüyada Başkasının Üzerinde Kan Görmek

Rüya sahibinin rüyasında başkasının üzerinde kan görmesi kişinini büyük bir günah işleyeceğine, bu durum yüzünden vicdan azabı çekeceğine delalet eder. Aynı zamanda bazı rüya sözlüğü yorumcularına göre başkasının üzerinde kan görmek, rüya sahibinin hatalarını düzeltmek için elinden geleni yapacağına, yardıma muhtaç olan insanlara yardım edeceğine rivayet eder.


Rüyada Üstü Başı Kan İçinde Olmak

Rüyada üstünün başının kan olduğunu gören rüya sahibinin kazancın hayrını görememek, varlık içinde olunmasına rağmen bir türlü istediği yaşamı yaşamayacağına delalet eder.


Rüyada kan görmenin yorumu vicdan azabının dışa vurumu demektir. Genellikle kişi yaptığı bir kötülükten dolayı suçluluk hissediyorsa bu rüyayı görebileceği anlamına gelmektedir.


Rüyada Kanlı Gömlek Görmek

Rüyada kanlı gömlek görmek, rüya tabirinde akrabalar arasında çıkacak bir husumet nedeniyle kişinin arada kalacağını ve hiçbir sebep yokken kişinin olaylardan etkileneceğine delalet eder.


Rüyada Kanlı Elbise Görmek

Kanlı elbise giydiğini gören kişi eşinden ayrılır. Kaza geçirerek hastanede yatmak, namusuna laf getirecek davranışlarda bulunmak, yüz kızartıcı suçlara karışmak şeklinde de yorumlanır.


Rüyada Kanlı Çarşaf Görmek

Rüya sahibinin pişmanlığını ifade eder. Başkasının hayatına etki edeceğini ve bu etkinin çok büyük bir rahatsızlık duyulacağına yorumlanır.


Rüyada Gözüne Kan Oturması

Rüyada gözüne kan oturduğunu gören kimse, hakkı olmayan bir paraya erişeceğini ve bu sebepten dolayı da günahsız kişileri de günahına ortak edeceğine yorumlanır.


Rüyada Kulaktan Kan Gelmesi

Rüya sahibinin rüyada kulaktan kan geldiğini görmesi, ileriki günlerde kötü haberler alacağına delalet eder.


Rüyada Kan Damlası Görmek

Halıda kan damlası görmek eve gelen kişilerin rüya sahibi hakkında dedikodu yaptığına alamet eder. Mutfak tezgahında kan damlası görmek bereketsiz kazanca, maddi zorluklara ve geçim sıkıntısına işaret eder.


Rüyada Kan Tutması

Kişinin rüyada kendisini kanın tuttuğunu görmesi hayra yorumlanmasa da ileriki günlerde kişinin güzel bazı haberler alacağına delalet eder.


Rüyada Kan Durdurmak

Bozuk giden işleri toparlamak, kazanç elde edilen işte daha fazla çaba göstermek ve yanlışlardan dönmek demek olan rüya, inancını kuvvetlendirmek demektir.


Rüyada Bacağından Kan Aktığını Görmek

Bacağından kan aktığını gören rüya sahibi sevdiği ve güvendiği insanlarla ayrı kalacağına delalet eder.


Rüyada Kan İçip Kusmak

Zorlu sınavlardan geçen rüya sahibinin artık feraha ereceğinin müjdesini verir. Kişi kendi hatalarından ders aldığı gibi, yaşamındaki tüm olumsuzlukları temizler ve işlerini düzene sokar.


Rüyada Kan Temizlemek

Kendi kanını temizlemek aile yadigarı bir mala sahip olmak demektir. Başkasının kanını temizlediğini görmek gelecek iyi bir iş teklifi ile yönetici pozisyonunda çalışmaya başlamak manasındadır. Duvarda kan temizlediğini görenler düşmanlarını mağlubiyete uğratırlar.


Rüyada Kan Aldırmak

Rüyada kan aldırdığını görmek, rüya sahibinin arkasından dedikodu yapan birine işaret etmektedir. Kanın rengi koyu siyaha çalan bir renk ise bu kişinin manevi anlamda zorluklara karşı güçlü olacağına yorulmaktadır. Rüyada kan aldırırken, kan çıkmıyor ise bu rüya işlerinizin kötüye gideceğine delalet etmektedir.


Rüyada Kan Vermek

Rüya sahibinin, içinde bulunulan kötü bir durumdan çevresinden yardım alarak kurtulacağına ve refaha ereceğine işaret eder. 


Rüyada Kan Tükürmek

Rüyada kan tükürmek veya kanın ağızdan çıktığını görmek, biri hakkında kötü sözler işiteceğinize, arkanızdan kötü sözler konuşulduğuna işaret eder. 


Rüyada Kan İçmek

Rüyada kan içmek iki farklı şekilde yorumlanmaktadır. Bazı yorumcular tarafından haram yolla kazanılan para ile geçinmeye delalet ederken, bazı tabirlerde bir yakına yapılacak olan yardıma yorulmaktadır.


Rüyada Kan İşemek

Rüyada kan işemek çok büyük bir hastalıktan kurtularak rahata erecek olmaya delalet etmektedir. Ayrıca rüyada kan işemek, uzun bir yolculuğa, hapisten kurtulmaya, iyilik bulmaya, sevinç ve mutluluğa da yorulmaktadır.


Rüyada Kan Ağlamak

Rüyada kan ağlamak, rüya sahibinin eline geçecek olan bir fırsatı kaçırmasına delalet eder.


Rüyada Kan Akıtmak

Rüya sahibinin içinde beslediği kin ve nefreti temsil etmektedir. Bu nedenle kan akıtmak, uzun zamandır unutulmayan bir kötülüğe yorulmaktadır. 


Rüyada Kan Bağışlamak

Rüyada kan bağışladığını görmek, kötülükten kurtularak rahata ermeye delalet etmektedir. Kişi orta halli ise zenginleşir, fakir ise önüne yeni kapılar açılacağına yorulur.


Rüyada Burunda Kan Gelmesi

Rüyada burundan kan gelmesi, düşük çocuk yapmaya işarettir. Burundan gelen kan bol ve akıcı geliyor ise bu rüya kişinin harama bulaştığı anlamına gelmektedir.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yaz