Rüyada Kanaviçe Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kanaviçe Görmenin Anlamı ve Yorumu

Rüyada kanaviçe görmek, güzel ve hayırlı gelişmelerin habercisi olacağına yorulur. Hayatında çok zor zamanlar geçireceğine, iş hayatında yapmak istediği projelerin yarıda kalacağına ve gözünden yaşların eksik olmayacağına yorulur. Rüya sahibinin sıkıntılarla geçen bir döneminden sonra, aile ve iş hayatında güzel günler geçireceğine delalet etmektedir. 

Bazı  yazarlarına göre bu rüya, hayat içerisinde yaşanabilecek her şeye hazırlıklı olunması gerektiğine yormaktadır. 

Rüya yorumların rüyada kanaviçe görmenin  ayrıca şu şekillerdedir:


Rüyada Kanaviçe İşlemek

Rüya sahibinin, iş hayatında zor durumlar yaşayacağı ancak sabır gösterirse bütün sıkıntılarının çaresini bulacağına delalet eder.

Rüyada kanaviçe görmek, rüya sahibinin aniden alacağı bir haber sonucunda hayatının eskisinden daha da zorlaşacağı demektir. Ailesiyle arasının iyi olmayacağına, kişinin mutsuz ve huzursuz olacağı anlamına gelmektedir.


Rüyada Kanaviçe İşlediğini Görmek

Rüyada kanaviçe işlemek ile aynı anlama gelmektedir. Rüya sahibinin, iş hayatında yaşayacağı sıkıntılara yorulmaktadır. Bu sıkıntılar nedeniyle kişinin kendisini çok üzeceğine ve uykusuz geceler geçireceğine delalet eder.


Rüyada Kanaviçe Masa Örtüsü Görmek

Rüyasında kanaviçe masa örtüsü gören kişinin, hayatının sorunsuz ve dertsiz geçeceğine, iş hayatının kolaylık içerisinde geçeceğine, rüya sahibinin mutlu ve huzurlu olacağına işarettir.


Rüyada Nakış Görmek

Rüyasında nakış gören kişinin, zor bir iş hayatı geçireceğine, işlerini doğru düzgün yapmasına rağmen patronundan azar işiteceğine, şanssız ve mutsuz bir hayat geçireceği şeklinde ifade edilir.


Rüyada Nakış İşlemek

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada nakış işlediğini görmek, kişinin başındaki dertleri ortadan kaldırmak için çok uğraşlar vereceğine, zor bir dönem atlatacağına rivayet eder.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yaz