Rüyada Kandırılmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kandırıldığını Görmenin Anlamı ve Yorumu

Rüyada kandırıldığını görmek, genellikle kısmetsizlik ve şanssızlığa yorulmaktadır. Rüya sahibinin üzülmesine, mutsuz olmasına neden olacak olayların meydana geleceğine, hem maddi hem de manevi anlamda zarara uğrayacağına delalet etmektedir.

Rüya tabirlerinde rüyada kandırıldığını görmenin yorumu ayrıca şu şekillerdedir:


Rüyada Kandırıldığını Görmek

Rüya sahibinin gerçek hayatta da iyi niyetinin suistimal edileceğine ve bu nedenle kendisini çok mutsuz hissedeceğine yorulur. Rüyada kandırıldığını görmek rüya sahibinin evine huzur dolacağına, işlerinin eskisinden daha bereketli ve daha iyi olacağına ve gelen her işin peşinden yeni bir işin daha geleceğine delalet eder.


Rüyada kandırıldığını görmek, kişinin hayal kuracağına hayallerine gerçekleştiremeyeceği demektir. Rüya sahibinin hayal kırıklığına uğrayacağına, sevdikleri tarafından kazık yiyeceği anlamına gelmektedir.

Rüyada Kanmak Kandırılmak

Rüyada kandığını gören kişinin yeni yapacağı atılımlarda başarılı olamayacağına, bu nedenle de mutsuz ve kötü bir dönem geçireceğine delalet eder. Rüyada kanmak kandırılmak kişinin kendisini üzen ve kıran kişiler ile yollarını en kısa zamanda ayıracağına, istenmeyen durumlarla karşılaşacağına rivayet eder.


Rüyada Sevgili Tarafından Kandırılmak

Rüyayı gören kişinin özel hayatında yaşanacak birtakım tatsız konulara işaret eder. Rüya sahibi evli ise eşiyle, bekar ise sevgilisi ile arasını açacak olaylar yaşayacağına yorulmaktadır. Rüyada sevgili tarafından kandırılmak çevresindekilere karşı vefasızlık edeceğine, yardıma muhtaç olan insanlara yardım edeceğine işarettir.


Rüyada Biri Tarafından Kandırılmak

Bu rüya, rüya sahibinin canının sıkılmasına, neşesinin kaçmasına neden olacak durumların habercisi niteliğindedir. Rüyada biri tarafından kandırılmak rüya sahibinin aldığı borçları yakın bir zamanda ödeyeceğine, iyi geçineceğine hep afiyette kalacağına, parasal ferahlığa çıkılacağına delalet eder.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yazın