Rüyada Kanguru Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kanguru Görmenin Anlamı ve Yorumu

Rüyada kanguru görmek, başarı, zafer ve mutluluk olarak yorulmaktadır. Rüya sahibinin her işin üstesinden gelebilecek biri olduğunu, bu nedenle elini attığı her işte başarılara ulaşacağına delalet etmektedir.

Rüya tabirlerinde rüyada kanguru görmenin yorumu ayrıca şu şekillerdedir:


Rüyada Kanguru Yavrusu Görmek

Rüyada görülen kanguru yavrusu, rüya sahibinin etrafında bulunan can sıkıcı kişileri işaret etmektedir. Ne konuştuğunu bilmeyen, patavatsız bu kişiler rüya sahibinin canının sıkılmasına neden olabilmektedir. Rüyada kanguru yavrusu görmek, rüya sahibinin işlerinde başarısının artacağı şeklinde rivayet edilir.


Rüyada kanguru görmek, kişinin asil, nitelikli ve görgülü bir kişi olacağı demektir. Rüya sahibinin kısmetinin açılacağına, bekar ise yakın tarihte evleneceğine, evli ise evlat sahibi olacağı anlamına gelmektedir.


Rüyada Kanguru Sürüsü Görmek

Rüyada kanguru sürüsü görmek, iki farklı şekilde yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin etrafında onu başarıya, mutluluğa ulaştıracak bir kişinin varlığına delalet etmektedir. Bir başka yoruma göre ise bu rüya, rüya sahibine kötülük yapmak isteyen bir düşmanının varlığına işaret eder. Ancak kişi bu düşmanını yenilgiye uğratarak sorunlarından kurtulacaktır.


Rüyada Zıplayan Kanguru Görmek

Rüya sahibinin rüyasında zıplayan kanguru görmesi kişinin iş hayatında yeni yatırımlar yapacağına, risk alacağına, emeğinin karşılığını zaman içinde alacağına, sıkıntılı günleri geride bırakacağına delalet etmektedir. Rüyada kanguru yavrusu görmek, rüyayı gören kişinin işlerinin açılacağı, güzel ve huzurlu günlerin kendisini beklediğine işaret eden en hayırlı rüyalardan birisidir.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yaz