Rüyada Kapak Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kapak Görmenin Anlamı ve Yorumu

Rüyada kapak görmek, rüya sahibine yardımda bulunan birinin varlığına delalet eder. Rüyayı gören kişinin hayatında, onu çekip çeviren, yarınlarını planlayan, işlerini yoluna koyan yüce gönüllü bir kişinin varlığına işarettir. Bu kişinin rüya sahibi için adete bir yaşam koçu olacağına delalet eder.

Genel olarak  yazarları tarafından hayırlı bir rüya olarak yorumlanan bu rüya, kişinin etrafında bulunan, ona kol kanet geren bir insana işaret eder.

Rüya tabirlerinde rüyada kapak görmenin yorumu ayrıca şu şekillerdedir:


Rüyada Kapak Toplamak

Rüyada kapak topladığını görmek, kişinin çevresindeki iyi dostlarının çoğalacağına yorulmaktadır. Rüya sahibinin her daim yanında olacak, vefalı bu kimselerin kendisine hayrı dokunacağına delalet eder.


Rüyada Kapak Açmak

Rüyada kapak açtığını görmenin , rüya sahibinin çevresindeki bir kişinin sıkıntısı olduğunu fark edeceğine yorulmaktadır. Rüyayı gören kişinin, bu kişinin acısını dindirmek için bir şeyler yapacağına işaret eder.


ruyada-kapak-gormek.jpg

Rüyada kapak görmek, kişinin hayatının değişeceğine, yeni hobiler edineceği demektir. Rüya sahibinin rahata kavuşacağına, çektiği sıkıntıların hepsinin sona ereceğine, ailesine daha fazla zaman ayıracağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Mavi Kapak Görmek

Rüya sahibinin rüyasında mavi kapak görmesi kişinin uzun bir aradan sonra tekrardan eski yaşantısına kavuşacağına, olumlu olaylar yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Sarı Kapak Görmek

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyasında sarı kapak görmesi kişinin iş hayatında kazanacağı paraya, mal ve mülk sahibi olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada Yeşil Kapak Görmek

Rüyada Kırmızı Kapak Görmek

Rüya tabircilerine göre rüyasında kırmızı kapak gören kişinin hayatına yeni birinin gireceği bu kişi ile güzel bir ilişkiye başlayacağına, mutlu ve huzur dolu olacağına yorulur.


Rüyada Bira Şişesi Kapağı Görmek

Rüya sahibinin harama el uzatacağına, kötü alışkanlıklarını bırakması gerekeceğine, ailesinin hakkını başkalarına yedireceğine delalettir. Rüyada bira şişesi kapağı görmek, kişinin iş hayatında büyük adımlar atmaya çalışacak fakat başarılı olamayacaktır, aşk hayatı bir çıkmaza girecek ve yaptıklarından pişman olacağına delalet eder.


Rüyada Rakı Şişesi Kapağı Görmek

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyasında rakı şişesi kapağı gören kişinin işlerinin kötüye aile saadetinin bozulacağına, tartışmaların meydana geleceğine yorumlanır. Rüyada rakı şişesi kapağı görmek maddi ve manevi açıdan büyük zarara uğrayacağına pişman olup eski hayatına geri dönmek istiyeceğine rivayet etmektedir.


Rüyada Şampanya Kapağı Görmek

Rüya sahibi için bu rüya pek de iyi yorumlanmaz. Kişinin işlerinin bozulacağına, hayallerinin gerçekleşmeyeceğine, bu durumun kişiyi derinden sarsacağına rivayet eder. Rüyada şampanya kapağı görmek kişinin ailesiyle arasının bozulacağına arkadaşlık ilişkilerinin sona ereceğine ve aşk hayatında sorunlar yaşayacağına işaret eder.


Rüyada Tencere Kapağı Görmek

Rüyada tencere kapağı görmek, kişinin muradına ereceği anlamına gelir. Rüya sahibinin hem aklına hem de kalbine uyacak bir kimse ile tanışacağına ve onunla hayatını birleştirmek isteyeceğine işaret eder. Rüyada tencere kapağı görmek hayırlı bir kişi ile evlenip bir çocuk sahibi olacağına, anne duasının açılacağına delalet etmektedir.


Rüyada Kavanoz Kapağı Görmek

Rüyada kavanoz kapağı görmek, kişinin emeklerinin ve çalışmalarının karşılığını maddi ve manevi anlamda alacağına delalet eder. Rüyada kavanoz kapağı görmek zaman içerisinde rüya sahibinin hayalini bile ozrlayacak kadar güzel günler geleceğine, verlin bir sözün yerine getirileceğine delalet eder.


Rüyada Göz Kapağı Görmek

Rüyada göz kapağı görmek, rüyayı gören kişinin huzurunun ve rahatının ömür boyu yerinde olacağına delalet eder. Ayrıca bu rüya, güzel ve olumlu gelişmelerin de habercisi niteliğindedir.  Rüyada göz kapağı görmek rüya sahibinin iş hayatında attığı büyük adımlarda başarılı olacağına maddi açıdan büyük bir kazanç sağlayacağına ve mutlu bir hayat süreceğine işaret etmektedir.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yazın