Rüyada Kapalı Kadın Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kapalı Kadın Görmenin Anlamı ve Yorumu

Rüya sahibinin rüyasında kapalı kadın görmesi, genel olarak hayırlı yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kişinin karşısına çıkacak iyi ve yeni dostluklara delalet eder. Bazı yazarlarına göre ise kişinin çevresinde bulunan ilim, irfan sahibi bir insanın varlığına işaret etmektedir. Rüyada kapalı kadın görmenin bir başka yorumu ise rüyayı gören kişilerin eşlerinin sadık olacağı yönündedir. Bu kişilerin aile bağları ve saadetleri çok kuvvetli olur. Rüyada gören kişi bekar bir genç kız ise bu rüya, aile büyüklerinin kendisine vereceği nasihatlerin habercisidir. Bekar bir erkek için bu rüya görücü usulü yapılacak evliliğe ya da kız çocuğuna delalet etmektedir.


Rüyada Kapalı Kadınla Konuşmak

Rüya sahibinin rüyasında kapalı kadınla konuştuğunu görmesi kapalı bir kadınla konuştuğunu görmek, rüya sahibine bir iş için yardımda bulunacak kimselerin varlığına yorulur. Kapalı kadınla tartıştığını görmek ise rüyayı gören kişinin yakın bir arkadaşına sırtını dönerek büyük bir hata işleyeceğine delalet etmektedir. Bu rüyayı gören kişi genç bir kız ise hatalı davranışları nedeniyle büyükleri ile konuşma yapacağına, ikaz edileceğine işaret etmektedir.


Rüyada Kapandığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında kapandığını görmesi kendisini kapalı olarak görmesi, hayatına dair yeni kararlar alacağını göstermektedir. Bu yeni kararlar sonucunda kişinin hayatında olumlu gelişmeler yaşanacağı ve manevi anlamda duygularının yükseleceğine delalet eder.


Rüyada Kapalı Birini Açık Görmek

Rüya sahibinin rüyasında kapalı birini açık görmesi  yorumcularına göre kişinin işleyeceği bir günaha işaret etmektedir. Rüyada görülen kişi tanıdık biriyse, onun hayırsız bir işe girişeceğine yorumlanmaktadır. Tanımadığını birisini bu şekilde görmeniz ise iki yüzlü kimseler ile tanışacağınız anlamına gelmektedir.


Rüyada Kapalı Çirkin Bir Kadın Görmek

Rüya sahibinin rüyasında kapalı çirkin bir kadın görmesi evleneceğine, sözlerin tutulmasına, yoksulluktan kurtulmaya, duygusal hayatta yaşanacak olan olumlu gelişmelere ve zahmetsizce elde edilecek olan mala yorumlanmaktadır.


Rüyada Yeni veya Temiz Kapalı Kadın Görmek

Rüya sahibinin rüyasında yeni veya temiz başörtülü kadın görmesi varlıklı ve iyi niyetli bir eş anlamına gelir. Başörtüsü eski ve yamalı ise, yoksul eş ve zorluklar içinde çekilecek bir hayata yorumlanmaktadır.


Rüyada Kapalı Kadının Kendisine Başörtüsü Verdiğini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında başörtülü kadının kendisine başörtüsü verdiğini görmesi kısmetinin açılacağına, iş ve sosyal hayatında kendisini oldukça mutlu edecek teklifler alacağına ve alacağı kararlar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine yorumlanır.


Rüyada Kapalı Kadından Bir Şey Satın Aldığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında başörtülü kadından bir şey aldığını görmek başarılı ve doğru bir hayat yaşayacağıma yorumlanmaktadır.


Rüyada Yırtık Kapalı Kadın Görmek

Rüya sahibinin rüyasında yırtık başörtülü kadın görmesi büyük heveslerle yapmış olduğunuz işlerden veya almış olduğunuz mallardan sıkılmaya, kısa yolculuklara ve hayatta yaşanacak birtakım değişiklikler olacağına yorumlanmaktadır.

 

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yaz