Rüyada Kar Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kar Görmek

Rüyada kar görmek iyiliğe yorulmaktadır. Rüya sahibinin başına iyi bir olay geleceğine, hastalıktan kurtulacağına ya da güzel ve müjdeli haberler alacağına delalet etmektedir. Rüyada kar görmek, rüya sahibinin kötü alışkanlıklarını bir kenara bırakılıp sağlıklı beslenmesi gerekeceği manasını taşır.

Kış mevsiminde kar görmek, genel olarak  yazarları tarafından bir düşmanı alt edeceğine yani yeneceğine yorulmaktadır. Ancak kar yağmayan bir mevsimde kar görmek iyi değildir. Rüyayı gören kişinin ya da bir yakınının hasta olacağına, önceden planlanmış bir işin veya projenin iptal olacağına delalet etmektedir. Yağan karın çabucak eridiğini görmek ise sıkıntılı dönemin çabucak atlatılacağının habercisidir.

Rüya yorumlarında rüyada kar görmenin rüya tabiri ayrıca şu şekillerdedir:

Rüyada Kar Yağdığını Görmek

Rüyada çok fazla kar yağdığını görmek, çevrenizde oluşacak bir gerginliğin habercisidir. Ancak rüya sahibinin bu gerginlik karşısında tepki vermeyip sadece gülüp geçeceğine işaret eder. Peki, rüyada kar görmenin diğer yorumlamaları nedir?


Rüyada Kar Fırtınası Görmek

Rüyada kar fırtınası görmek, kötü bir durumu temsil etmektedir. Rüya sahibinin hayatındaki klasik hayatı içerisinde sıkıntı yaşayacağına delalet eder. Bu durumun sonunda ve başarıya ulaşmak için kullanacağınız tüm gücü elinizden alan veya gerekli kaynaklara ulaşmanızı sağlar. Rüyada karın fırtınalı şekilde yağdığını görmek aynı zamanda maddi ve manevi zarar uğrayacağınız göstermektedir.


Rüyada Lapa Lapa Kar Yağdığını Görmek

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada lapa lapa kar yağdığını gören rüya sahibi için oldukça olumlu yorumlar yapılmaktadır. Rüya sahibinin hanesinin bolluk ve bereket içerisinde olacağına, aile içerisinde yer alan kırgınlıkların son bulacağına, iş hayatında işlerinin yoluna girip para kazanacağına delalet eder.


Rüyada Sonbaharda Kar Görmek

Rüya sahibinin rüyasında sonbaharda kar görmesi kişinin hayatında sıkıntıların ve sorunların baş göstereceğine, zor bir dönem içerisinde olacağına, aile büyüklerinden yardım alacağına delalet eder. Rüyada sonbaharda kar görmek, rüya sahibinin uzun süreli aşk hayatına son vereceğine yorumlanmaktadır.


Rüyada Kar Fırtınası Görmek

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada kar fırtınası görmek, kişinin aşk hayatında önemli gelişmelerin yaşanacağına, stresli ve mutsuz olacağına rivayet eder. Rüyada kar fırtınası görmek, rüya sahibinin hanesinin içerisinde tartışmaların meydana gelebileceği manasına yorulur.


Rüyada Kar Yağışı Görmek

Rüya sahibinin rüyasında kar yağışı görmesi kişinin uzun bir aradan sonra tekrardan rahata kavuşacağına, iş hayatında veya gündelik yaşantısında stresten ve sıkıntıdan uzak kalacağına delalet eder. Rüyada kar yağışı görmek, mutluluk verici bir müjdeli haber niteliğini taşır.


Rüyada Mevsimsiz Kar Görmek

Rüya tabircileri tarafından yapılan yorumlara göre rüyada mevsimsiz kar görmek, kişinin iş hayatında sahip olunan makamın değerinin bilinmesi gerekeceğine delalet eder. Rüyada mevsimsiz kar görmek, kişinin hanesinin huzur dolu olacağına rivayet eder.


Rüyada Kardan Adam Görmek

Rüyada kar yağdığını ve yağan karla beraber kardan adam görmek, günlük hayatınızda ya da iş hayatınızda birisi hakkında yalan söyleyeceğinizi veya yalan söylemek zorunda kalacağınıza yorumlanır. Yalan söyleyip söylemeyeceğiniz sizin elinizde olan bir şey olmayacaktır.


Rüyada Evin İçinde Kar Görmek

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada evin içinde kar görmek, rüya sahibinin hanesinin bolluk ve bereket içerisinde olacağına delalet eder. Rüyada evin içinde kar görmek, kazanılacak olan mal ve mülk manasına da gelmektedir.


Rüyada Kar Yağdığını İzlemek

Rüya sahibinin rüyada kar yağışını izlemesi, rüya sözlüğü yorumcularına göre iyiye yorumlanmaktadır. Rüyada karın yağışını izleyen rüya sahibin sıkıntıda olan işlerini yoluna koyacağına yorumlanır.


Rüyada Beyaz Kar Görmek

Rüya sahibinin rüyasında beyaz kar görmesi kişinin iş hayatında ve eğitim hayatında mutlu ve huzurlu hissedeceğine delalet eder. Rüyada beyaz kar görmek, kişinin zaman içerisinde kazancının artacağına, rahat bir hayata kavuşacağına yorumlanmaktadır.


Rüyada Yolda Kar Görmek

Yolda kar görmek, sıkıntılı ve zor zamanların geride kalacağına, aydınlık günlerin yakın olduğu anlamına gelmektedir.


Rüyada Kirli Kar Görmek

Rüyada kirli kar görmek, kötüye yorumlanmaktadır. Kirli kar görülmesi, rüya sahibinin hayatında karşısına birçok zorluk ve engel çıkacağına yorumlanır. Bu zorluklarında kolay kolay aşılamayacağı belirtilmektedir.


Rüyada Eve Kar Yağdığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında eve kar yağdığını görmesi hem aile hem de iş hayatında çok hayırlı gelişmelerin yaşanacağına, hayatının güzel anlamda düzene gireceğine yorumlanır.


Rüyada Çatının Üstünde Kar Görmek

Rüya sahibinin çok sevinçli ve güzel bir haber alacağına, bunun üzerine hem maddi hem de manevi anlamda rahatlama yaşayacağına delalet eder. Kişinin yaptığı çalışmalar neticesinde iyi bir kazanç elde edeceğine, mal mülk sahibi olacağına ve rakiplerinin de bu durumda oldukça üzüleceğine yorumlanır.


Rüyada Yaz Mevsiminde Kar Yağdığını Görmek

Rüyada yaz mevsiminde ya da sıcak havalarda kar yağdığını görmek, iş veya özel yaşantınızda yaşayacağınız yanlışlıkların habercisidir.


Rüyada kar görmek, kişinin hayatında çeşitli düşmanları bulunacağına bu düşmanları teker teker alt edeceği demektir. Rüya sahibinin hayatında hasta birisi var ise şifa bulacağına, rahat ve huzurlu bir ömür geçireceği anlamına gelmektedir.

Rüyada Kar Küremek

Rüyada kar küremek, kişinin yenilenmesi ve kötülüklerden arınmasını sağlayacak değişikliklere yorulmaktadır. Rüyada kar küreme aracı görmek ise bir arkadaşınıza hem maddi hem de manevi anlamda yardımda bulunacağınıza delalet eder. Aynı zamanda rüya sözlüğü yorumcularına göre; bir şeyden ya da değiştirmek istediğiniz hayattan uzaklaşmaya başlayacağınıza yorumlanır.


Rüyada Kar Yemek

Rüyada kar yediğini görmek, gerçek hayatta mevsim yaz ise bazı sorunlar yaşayacağınıza işaret eder. Eğer kış mevsiminde yediğinizi görmüş iseniz çok sevinçli haberler alacağınız anlamına gelmektedir. Bu tür rüya gören kişinin, rüyayı iyi betimlemesi gerekmektedir.


Rüyada Kar Erimesi

Rüyada yerlerdeki karların eridiğini görmek, yakın zamanda hem maddi hem de manevi anlamda bir zarara uğrayabileceğinize işaret etmektedir.


Rüyada Kar Süpürmek

Rüyada kar süpürmek, içinde bulunduğunuz sıkıntılı dönemden kurtulmak için çaba sarf ettiğinizi göstermektedir.


Rüyada Karda Kayak Yapmak

Rüyada kendinizi ya da bir başkasını karda kayak yaparken görmek, korkularınızı yavaş yavaş yendiğinizi göstermektedir. Ayrıca bazı yorumcular tarafından bu rüya, bir yeteneğinizi geliştirilmesine de yorumlanmaktadır.


Rüyada Çığ Görmek

Rüyada çığ görmek, çevrenizde bulunan bir yakınınız yüzünden sıkıntıya düşeceğinize delalet eder.


Rüyada Kar Topu Oynamak

Rüyada kar topu oynamak, kişinin sosyal anlamda rahatlamaya ihtiyacı olduğunu göstermektedir.


Rüyada Karın Altında Yürümek

Rüyada karın altında yürüdüğünü görmek, iş ya da özel hayatınız sorunlar yaşayabileceğinizi göstermektedir. Aynı zamanda bu rüya, bir yerden elde edilecek kazanca da işaret etmektedir. 


Rüyada Karda Uyumak

Rüyada karda uyumak, rüya sahibinin çevresi ile bağlarını neredeyse tamamen kopardığını göstermektedir. Aynı zamanda bu rüya, kişi herhangi bir suç işlemişse, hapse girebileceğine de işaret eder.


Rüyada Kar Atmak

Rüyada kar atmak, yakın bir arkadaşa yardımda bulunmaya ya da önemli iş ortaklıkları kurmaya işaret eder.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yazın