Rüyada Kara Bulut Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kara Bulut Görmek

Rüyada kara bulut görmek, pek hayırlı bir rüya olarak yorumlanmamaktadır. Rüyayı gören kişinin işinde büyük sıkıntılar yaşayacağına, maddi ve manevi anlamda zarara uğrayacağına delalet etmektedir.

Genel olarak rüya sözlüğü yazarları bu rüyayı, kişinin pişman olacağı şeyler yapmasının habercisi olarak yorumlamaktadır. Bu nedenle bir uyarı niteliği taşıyan bu rüya, büyük zorluklar yaşaya işaret etmektedir.

Rüya yorumlarında rüyada kara bulut görmenin rüya tabiri ayrıca şu şekillerdedir:


Rüyada Kara Bulutlar Görmek

Rüyada kara bulutlar görmek, rüya sahibinin iş ve aile hayatındaki mutluluğunu engelleyen kişilerin varlığına işaret etmektedir. Ancak buna rağmen kişinin yaşadığı sıkıntılar ve üzüntülerin yakın zamanda biteceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine delalet eder.

Rüyada kara bulut görmek, rüya sahibinin kendisine maddi ve manevi destek sağlayan birisiyle tanışacağı demektir. Kişinin büyük bir iş kuracağı, bu iş sayesinde adını tüm dünyaya duyuracağı, mal ve mülk sahibi olacağı anlamına gelmektedir.


Rüyada Kara Bulutların Dağıldığını Görmek

Rüyada kara bulutların dağıldığını görmek, rüya sahibinin iş ve aile hayatında yaşadığı maddi sıkıntıların yakın zamanda sona ereceğine delalet etmektedir.


Rüyada Gökyüzünde Kara Bulut Görmek

Rüya sahibinin kazancına engel olan kişilerin varlığına yorulur. Ancak rüyayı gören kişinin yakın zamanda bu insanlardan kurtularak rahata ereceğine alamet eder. Rüyada gökyüzünde kara bulut görmek, huzura ermeye işarettir.


Rüyada Siyah Bulut Görmek


Rüyada Kara Yağmur Bulutları Görmek

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada koyu yağmur bulutları görmek problemlere, kara bulut karşılaşılacak zorluklara, bulutlardan yağmur yağıyorsa, bolluk ve berekete rivayet eder.

Neoldu.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yaz