Rüyada Kara Çarşaf Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kara Çarşaf Görmenin Anlamı & Rüya Tabiri

Rüyada kara çarşaf görmek, gözünün açılması manasına gelmektedir. Kişinin gerçekleri göreceği ve bundan sonra kendisiyle birlikte sevdiklerinin de rahatını düşüneceği anlamına gelir.

Rüya sözlüğü yazaları, evli kadınların bu rüyayı görmesini iyi bir eşe sahip oldukları anlamında yorumlamaktadır. Bu rüyayı bir erkeğin görmesi ise eşinin dinine bağlı biri olduğuna ya da olacağına yorulmaktadır. 

İslami açıdan bu rüya, kişinin inancına uygun hareket ettiği, manevi anlamda ilkelerinden asla taviz vermediği ve herkes tarafından takdir edildiğine delalet etmektedir.

Rüya tabirlerinde rüyada kara çarşaf görmenin manası ayrıca şu şekillerdedir:


Rüyada Eski Kara Çarşaf Görmek

Rüyada eski çarşaf görmek, rüya sahibinin ahlaklı ve dini açıdan eğitimli biri olduğunu göstermektedir. Büyüklerine saygılı, eli açık ve cömert bir insan olarak yorumlanmaktadır.


Rüyada Kara Çarşaf Almak

Rüyayı gören kişinin bir değişim içerisinde olduğunu göstermektedir. Hayatını doğru ve düzgün bir şekilde yaşamak için inancının kuvvetleneceğine ve bundan sonra dini vecibelerini tam olarak yerine getireceğine delalet eder.


Rüyada Kara Çarşaflı Kadın Görmek

Rüyada çarşaflı kadın görmek farklı şekillerde yorumlanabilmektedir. Bazı yorumlara göre bu rüya kişinin ailesinden ya da çevresinden sakladığı bir sırrı olduğuna işaret etmektedir. Bazı rüya tabircilerine göre ise kişinin hayatında yaşanacak birtakım olumsuz gelişmeler olacağına da tabir edilir.


Rüyada Siyah Peçeli Kadın Görmek

Rüyada siyah peçeli kadın görmek, hoşgörüsüz, iki yüzlü insanlarla karşılaşacağınıza ve onlardan dolayı rahatsızlık hissedeceğinize yorulmaktadır.


Rüyada Kara Çarşafa Büründüğünü Görmek

Rüyada kara çarşafa bürünmek, isteklerin gerçekleşeceğine, güzel ve refah bir geleceğe delalet etmektedir.


Rüyada Kara Çarşaf Giymiş Erkek Görmek

Rüya sahibinin ilişkilerinin yoluna gireceğine, hayırlı kazançlar elde edeceğine ve vefalı evlatlara sahip olacağına delalet eder. Rüya sahibi bekar ise bir kısmetinin olacağına da yorulmaktadır.

Bazı yorumculara göre bu rüyanın rüya tabiri, maddi sıkıntıya ve sağlık problemlerine işaret eder.


Rüyada Kara Çarşaf Giymiş Birini Görmek

Rüyada kara çarşaf giymiş birini görmek, sevinçli ve temiz haberler almaya yorulur. 

 

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yaz