Rüyada Kara Köpek Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kara Köpek Görmek

Rüyada kara köpek görmek, rüyanın görünüş şekline göre farklı yorumlanabilmektedir. Genel olarak kara köpek, rüya sahibinin istek ve arzularının peşinden koşan biri olduğunu göstermektedir. Bazı yorumculara göre ise bu rüya, iyi kalpli bir düşmana delalet etmektedir.

 

Rüya tabirlerinde rüyada kara köpek görmenin yorumu ayrıca şu şekillerdedir:


Rüyada Kara Köpeğin Kovaladığını Görmek

Rüyada kara köpek tarafından kovalandığını görmek, kişinin iş hayatında ayağını kaydırmaya çalışan biri olduğuna işaret etmektedir. Rüyada kara köpeğin kovalaması, maddi anlamda geliri arttırmaya delalet eder.


Rüyada Kara Köpeğin Isırdığını Görmek

Rüyada kara köpek tarafından ısırılmak, rüyayı gören kişinin başarılarının her geçen gün artacağına delalet eder. Ayrıca rüya sahibini çekemeyen insanların varlığına da işaret etmektedir.


Rüyada kara köpek görmek, kişiye zarar gelecek demektir. Bazı yorumculara göre ise rüyada kara köpek görmek, kişinin münasebeti olmayan kişilerle sıkıntı yaşayacağı anlamına gelmektedir.

 

Rüyada Kara Köpeğin Saldırdığını Görmek

Rüyada kara köpek tarafından saldırıya uğramak, kişinin etrafında nazarı değen insanların bulunduğuna ve bu nedenle işlerinin yolunda gitmediğine, uzun bir süre şansız olacağına delalet eder.


Rüyada Kara Köpek Sürüsü Görmek


Rüyada Kara Köpeğin Havladığını Görmek

Rüyada kara köpeğin havladığını görmek, kişinin huzuru kaçacak olaylara ya da haberlere işaret eder. Rüyada kara köpeğin havlaması, çok çaba göstermeye ve kendisini azarlayan bazı insanlara karşılık vereceği manalarına gelir.


Rüyada Kara Köpekle Konuştuğunu Görmek

Kişinin rüyasında kara köpekle konuştuğunu görmesi, rüya sahibinin işlerinde başarısız olacağına rivayet etmektedir. Rüyada kara köpekle konuşmak, kişinin çok büyük bir işe gireceğine, bu işin üstesinden gelemeyeceğine işaret etmektedir.


Rüyada Kara Köpek Öldürdüğünü Görmek

Rüya sahibinin rüyasında kara köpek öldürdüğünü görmesi, kişinin düşmanlarına karşı galip geleceğine delalet etmektedir. Rüyada kara köpek öldürmek, uzaklara gitmeye ve yeni bir hayat kurmaya işarettir.


Rüyada Kara Köpek Beslediğini Görmek

Rüyada kara köpek beslediğini görmek, kişinin hayırlı işler yapacağına fakir fukaraya maddi anlamda yardımda bulunacağına yorulur. Rüyada kara köpek beslemek, yardıma muhtaç bir insana yardım etmeye delalettir.


Rüyada Kara Köpek Sevdiğini Görmek

Rüyada kara köpek sevdiğini görmek, kişinin ailesiyle sıkıntılar yaşayacağına alamet etmektedir. Rüyada kara köpek sevmek, kişinin rakipsiz bir hale geleceğine, etrafında çok fazla düşmanın olacağına rivayet eder.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yaz