Rüyada Kara Sinek Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kara Sinek Görmenin Anlamı ve Yorumu

Rüyada kara sinek görmek, rüya sahibine bıkkınlık veren bir kişiye işaret etmektedir. Bu kişi, rüya sahibinin eşi ya da yakın çevresinde bulunan bir arkadaşı olabileceğine yorulmaktadır. Rüya sahibinin yeni ortamlara gireceğine, yeni arkadaşlıklar edinebileceğine delalet etmektedir.

Rüya yorumlarında rüyada kara sinek görmenin rüya yorumu ayrıca şu şekillerdedir:


Rüyada Kara Sinek Yakaladığını Görmek

Rüyada kara sinek yakalamak, rüya sahibine sürekli olarak yalan söyleyen birine işaret etmektedir. Yalan söyleyen bu kişinin, yalanları ortaya çıktığında rüya sahibinin bu kişiden uzaklaşacağına yorulmaktadır.


Rüyada Kara Sinek Görmek

Rüyada kara sinek görmek, kişinin çok değer verdiği bir insana önemli bir sırrını anlatacağı fakat bu sırrın zaman içinde ortaya çıkacağı demektir. Rüya sahibinin büyük hayal kırıklığına uğrayacağına, yalnız ve kimsesiz hissedeceğine, eskisi kadar insanlara güvenmeyeceği anlamına gelmektedir.

Rüyada Kara Sinek Öldürdüğünü Görmek

Rüya sahibine zarar veren bir durumun ortadan kalkacağına delalet etmektedir. Ayrıca insanları kırmamak için bazı şeyleri içine atan rüya sahibinin artık tavrının değişeceğine, insanlara hadlerini bildirerek araya gerekli mesafeyi koyacağına işarettir.


Rüyada sinek görmek hakkında daha fazla bilgi için  ulaşabilirsiniz.

Rüyada Kara Sinek Görmenin Psikolojik Yorumu

Rüya sahibinin kendisini özgür hissetmemesi ve bazı konularda çaresiz hissetmesini sembolize etmektedir.


Rüyada Suyun İçinde Kara Sinek Görmek

Rüya sahibinin rüyasında suyun içinde kara sinek görmesi kişinin hem eğitim hayatında hem de iş hayatında başarılı olacağına, kötü günleri geride bırakacağına delalet etmektedir. Rüyada suyun içinde kara sinek görmek huzurdan ve zenginlikten yana daha çok nasipleneceğine, kısa zaman içinde büyük başarılar kazanacağına delalet eder.


Rüyada Kara Sinek Yediğini Görmek

Rüya sahibinin kara sinek yediğini görmesi üstünden büyük bir yükün kalkacağına, kişinin rahatlayacağına, şansının her zaman bol olacağına rivayet eder.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yaz