Rüyada Karabasan Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Karabasan Görmenin Anlamı ve Yorumu

Rüyada karabasan görmek, geçmişte yaşanmış olan sıkıntıların izlerinin hala kaldığına yorulmaktadır. Rüya sahibinin yaşadığı ailevi ya da ruhsal sorunlardan büyük zarar gördüğü, geçmişteki o günleri hatırlayarak hala acı çektiğine delalet etmektedir.


Rüyada Karabasan Gelmesi

Rüya sahibinin geçmişi ile yüzleşmesi gerektiğine yorulur. Eğer bu yüzleşmeyi gerçekleştirmezse çok daha zor ve kötü durumlara düşeceğine delalet eder.


Rüya sahibinin rüyasında karabasan görmesi, kişinin duygularından kaçmak ile bir yere varamayacağına ancak korkuları ve sorunları ile yüzleşirse bir yere varabileceği demektir.


Rüyada Karabasan Yakalamak

Rüyayı gören kişinin, eskiden yaşadığı bir olayı düşünerek hala çok üzüldüğüne delalet eder. Ayrıca bu rüya, kişinin kafasına çok fazla taktığı bir olaya da yorulmaktadır.


Rüyada Karabasan Çökmesi

Rüya sahibinin geçmişteki sıkıntılara çok fazla takıldığını ve bu yüzden sağlığını kaybetme noktasına geldiğine işaret etmektedir.


Rüyada Karabasan Geldiğini Görmek

Rüyada karabasan geldiğini görmenin , rüya sahibinin içinde bulunduğu durumdan biraz ayrılması gerektiğine işaret etmektedir.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yazın