Rüyada Karanlık Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Karanlık Görmenin Anlamı ve Yorumu

Rüyada karanlık görmek, hem hayra hem de şerre yorulmaktadır. Bazı yorumlara göre, rüya sahibinin etrafında bulunan kötü nefisli, zalim bir kişiye işaret etmektedir. Bu rüya, başarıya, anlaşmaya ve mutluluğa delalet eder.

Rüya sahibinin kendisini karanlıkların içinde görmesi, zorlukları aşmaya ve feraha kavuşmaya işarettir. Aynı zamanda da kişinin ne kadar gözü kara bir insan olduğunu göstermektedir.

Rüya tabirlerinde rüyada karanlık görmenin anlamı ayrıca şu şekillerdedir:


Rüyada Karanlık Yolda Yürüdüğünü Görmek

Rüyada karanlık bir yolda yürüdüğü görmek, kişinin umutlarını kaybetmiş, karamsar bir yapıda olmasına işaret etmektedir.


Rüyada Karanlık Sokakta Yürüdüğünü Görmek

Rüyada karanlık sokakta yürüdüğünü görmek ise rüya sahibinin hak yolundan ayrılacağına delalet eder.


Rüyada Karanlıkta Birini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında karanlıkta birini görmesi, doğru bilgiye ve iyi eğitime erişeceğine yorumlanmaktadır. Bu güne kadar gösterdiği tüm emeklerin karşılığını en iyi şekilde alacağına yorulmaktadır.


Rüyada Karanlık Oda Görmek

Rüya sahibinin rüyasında karanlık oda görmesi hem maddi hem de manevi anlamda sıkıntılar içine gireceğine ve işin içinden çıkamayıp kara kara düşünmesine işaret eder.


Rüya sahibinin rüyasında karanlık pencere görmek, uzun zamandan beri çekilen bir rahatsızlığın kısa bir zaman sonra Allah’ın da izniyle şifa bulacağına delalet etmektedir.


Rüyada Karanlık Orman Görmek

Rüya sahibinin rüyasında karanlık orman görmesi kendisini yalnız ve çaresiz hissettiğini göstermektedir.


Rüyada Karanlık Ev Görmek

Rüyada karanlık bir ev görmek, kişinin belalı kimselere bulaştığına ve bu nedenle başının derde gireceğine işaret eder.


Rüyada Karanlık Hava Görmek

Rüyayı gören kişinin başından, uğursuzluk ve kısmetsizliğin eksik olmamasına yorulur.


Rüyada Karanlıkta Yalnız Kaldığını Görmek

Rüyada karanlıkta yalnız kaldığını görmenin , kişinin zor zamanlarında yanında kimsenin olmayacağına ve dertlerinden kendi başına kurtulmaya çalışacağına işaret eder.


Rüyada Karanlıktan Korktuğunu Görmek

Rüyada karanlıktan korkmak, kişinin kendine olan güvenini kaybettiğine, bu nedenle de girdiği işlerde başarı sağlayamayacağına işaret etmektedir.


Rüyada Arkadaşını Karanlıkta Görmek

Rüya sahibinin rüyasında arkadaşını karanlıkta görmesi işlerinin karışacağına, kişinin çok zorlanacağına, müjdeli haberlerin geleceğine, şansının artacağına, kötü olayların yaşanacağına bu yüzden kişinin üzgün olacağına delalet eder.


Rüyada Karanlık Bulutlar Görmek

Rüya sahibinin rüyasında karanlık bulutlar görmesi artan sorumluluğuna karşılık gelirinin artacağına eski dostlarıyla sohbetlerinin ilerleyeceğine yorumlanmaktadır.


Rüyada Karanlıkta Deniz Görmek

Rüyasında karanlıkta deniz gören rüya sahibi günah işleyeceğine, işlediği günahın sonuçlarına katlanacağına, ahiret hayatından uzaklaşmaya başlayacağına fakat bir arkadaşı sayesinde yeniden doğru yolu bulacağına rivayet eder.


Rüyada Sevdiğini Karanlıkta Görmek

Rüya sahibinin rüyasında sevgisini karanlıkta görmesi kişinin kendisini her konu da geliştireceğine, işlerinin yolunda gideceğine, büyük miktarda para kazanacağına, mal ve mülk sahibi olacağına yorumlanmaktadır.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yaz