Rüyada Karar Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Karar Görmenin Anlamı ve Yorumu

Rüyada karar görmek, genellikle bir durumu sona erdirmek olarak yorumlanan bu rüya aynı zamanda yeni başlangıçlar yapacak olmaya yorumlanır. Kişinin kudret sahibi olmak manasına gelen bu rüya, kişinin özellikle rakipleri karşısında alacağı zaferleri müjdeleyeceği delalet eder.

Rüya tabirlerinde rüyada karar görmenin yorumu ayrıca şu şekillerdedir:


Rüyada Karar Vermek

Rüyada karar verdiğini görmek, kişinin hayatı ile ilgili önemli bir yol ayrımında olduğunu göstermektedir. Rüya sahibinin bu durum karşısında duygularına yenik düşmeden, mantığı ile olayları değerlendirmesi ve karar vermesi gerektiği anlamına gelmektedir.

Rüyada karar görmek, aynı zamanda yeni bir mülk edinmeye ya da bebek sahibi olmak demektir. Yeniliği ve güzel başlangıçları simgeleyen bu rüya, müjdeli haberlerin ya da sürprizlerin olabileceği anlamına gelmektedir.


Rüyada Mahkeme Kararı Görmek

Rüya sahibinin resmi makamlarla olan bir işinin aksayacağına ve sil baştan aynı işlemleri yapmak zorunda kalacağına işaret etmektedir. Bu durum karşısında kişinin ruh halinin aynı zamanda gergin olacağına, istenmeyen tartışmalar yaşayabileceğine yorulmaktadır.


Rüyada Karar Görmenin Psikolojik Yorumu

Kişinin gerçek hayatta karar vermesi gerektiği bir konu üzerinde çok fazla düşündüğü, kafa yorduğunun sembolü olarak görülmektedir.


Rüyada Kararsız Kalmak

Rüyasında kararsız kaldığını gören rüya sahibinin, başında bir çok derdin olduğuna, kafasının karışık ve stres dolu olduğuna, kişinin acilen toparlanması gerekeceğine delalet eder.


Rüyada Mahkeme Kazanmak

Rüyasında mahkeme kazandığını gören kişinin, zengin bir hayat süreceğine, etrafındaki kimselerin rüya sahibinin hayatını yaşamak isteyeceklerine, düşmanlarının çoğalacağına işaret eder.


Rüyada Karar Değiştirmek

Rüyasında karar değiştirdiğini gören rüya sahibinin, doğru bir yol bulmaya çalıştığına, kötü alışkanlıklarından kurtulmak istediğine yorulur.


Rüyada Evlilik Kararı Aldığını Görmek

Rüyada evlilik kararı aldığını görmek, rüya sahibinin hayatını dilediği gibi yaşayacağına, şans oyunlarından büyük miktarda para kazanacağına, içip eğleneceğine delalet eder.


Rüyada Boşanma Kararı Görmek

Rüyasında boşanma kararı alan rüya sahibinin kendisinin başına sürekli dert açacak evlatları olacağına, sürekli bir kavga içerisinde olacağına, kişinin tartışmayı sevmediğine işaret eder.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yaz