Rüyada Kararmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kararmak

Rüyada kararmak, genel olarak güzel ve olumlu olarak yorumlanmaktadır. Kişinin iş ve aile hayatında meydana gelecek güzel değişikler sayesinde neşesinin, keyfinin yerine geleceğine delalet eder. Yaşanılan streslerin sona ereceği, hastalıkların şifa bulacağı ve dertlerin sona ereceğine delalet eder.

Bazı tabircilere göre bu rüya, aynı zamanda uzun süredir askıda kalmış olan amaç ve işlerin gerçekleştirilecek olmasına yorulmaktadır.

Rüya tabirlerinde rüyada kararmanın yorumu ayrıca şu şekillerdedir:


Rüyada Yüzün Kararması

Rüyada yüzün kararması, rüya sahibinin meslek hayatında çok başarılı olacağına, bolluk ve berekete kavuşacağına delalet eder. Aynı zamanda kişinin ticari hayatında yapacağı planların bir bir gerçekleşeceğine ve yaşam standartlarının yükseleceğine işarettir.


Rüyada Yüzün Karardığını Görmek

Rüyada yüzün karardığını görmek, iş ve aile hayatında yaşanacak olan güzel gelişmelerin habercisidir. Rüya sahibinin kendisine sıkıntı veren durumlardan yakın zamanda kurtulacağına ve feraha ereceğine alamet eder.


Rüyada Birinin Yüzünün Karardığını Görmek

Rüyada birinin yüzünün karardığını görmek, kişinin iş hayatındaki azimli çalışmalarına yorulur. Rüya sahibinin başarıları sonucunda özgüveninin artacağına ve sonunda dilediği noktaya geleceğine delalet eder.


Rüyada Kararmış Yüzük Görmek

Rüyayı gören kişinin ortaya koyduğu işler sonucunda çok iyi bir mevkiye geleceğine, insanlar tarafından saygı ve sevgi duyulan biri olacağına, hanede huzurun artmasına ve beklenmedik bir anda şansı bulmaya delalet eder.


Rüyada kararma görmek, kişinin iş ve aile hayatında olacak olumlu ve güzel değişiklikler sayesinde mutlu olacağı demektir. Bazı tabircilere göre ise rüyada kararma görmek, kişinin neşesinin ve keyfinin yerine geleceğine, gönlünün ferahlayacağına, yaşadığı stresin biteceği anlamına gelmektedir.


Rüyada Kararmış Altın Görmek

Rüyada kararmış altın görmek, rüya sahibinin yaklaşan sıkıntılarının habercisidir. Yaşanacak sorunlar nedeni ile huzursuz ve uykusuz geceler geçirileceğine, zor günlerin kendisine beklediğine işaret eder.


Rüyada Kollarının Karardığını Görmek

Kişinin rüyasında kollarının karardığını görmesi, kişinin sevdiği insanlarla güzel zaman geçirmeye ve hayata güzel bakmaya, dolu dolu huzurlu bir hayata ve bundan sonraki hayatını mutlu geçireceğine delalet eder. 


Rüyada Dişin Karardığını Görmek

Rüyada dişin karardığını görmek, kişinin maddi ve manevi zarar göreceği anlamına gelmektedir. Rüyada dişin karardığını görmek, rüya sahibinin içindekilerini dışarı dökmesine ve kargaşa yaşamaya işaret eder.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yaz