Rüyada Karga Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Karga Görmek

Rüyada karga görmek, genellikle kişinin etrafında bulunan düşman ya da bir rakibe yorumlanır. Rüya sahibinin etrafında onu sevmeyen ve başarılarını çekemeyen birinin varlığına yorulur. Rüyada görülen karganın anlamı, dost görünen, gizli bir düşmana delalet eder.


Rüyada Karga Sürüsü Görmek

Rüyada karga sürüsü görmek, rüyayı gören kişinin etrafında bulunan ancak boş konuşan kişilerin varlığına işaret eder. Rüyada karga sürüsü görmek, kişinin hayatında çeşitli sorunların meydana gelebileceğine, bu nedenle de mutsuz ve huzursuz olacağına rivayet eder.


Rüyada Siyah Karga Görmek

yorumcularına göre rüyada siyah karga görmek, kişinin hayatında kindar ve kötü niyetli insanların var olacağına, bu insanları hayatında çıkarması gerekeceğine yorumlanır. Rüyada siyah karga görmek, üzücü olay, üzücü haber, kayıp haberi olarak da yorumlanmaktadır


Rüyada Evde Karga Görmek

Rüya tabircileri tarafından yapılan yorumlara göre rüyada evde karga görmek, kişinin uzun bir aradan sonra tatile çıkması gerekeceğine, iş hayatında zorlu bir dönem içerisine gireceğine delalet eder. Rüyada evde karga görmek, aynı zamanda kişinin aile bireyleri arasında çeşitli tartışmaların meydana gelebileceğine delalet etmektedir.


Rüyada Karga Yavrusu Görmek

Rüyada karga yavrusu görmek iyiye yorumlanmaktadır. Kişinin sıkıntılı ve zor bir durumdan kurtulup feraha ereceği, sevdiklerine kavuşacağı anlamına gelmektedir. Rüyada karga yavrusu görmek, kişinin hanesinin bolluk içinde olacağına, ailesinin daima yanında olacağına delalet eder.


Rüyada Karga Ölüsü Görmek

Rüyada karga ölüsü görmek, iyiye yorulmamaktadır. Rüya sahibinin gurbete gideceği ve burada son nefesini vereceği anlamına gelir. Aynı zamanda rüyada karga ölüsü görmek, sıkıntıların ve sorunların son bulacağı anlamına gelmektedir.


Rüyada Eve Karga Girdiğini Görmek

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada eve karda girdiğini görmek, aile içerisinde huzursuzluğun meydana geleceğine, bu huzursuz ortamdan çıkmak için aile bireylerin anlayışlı davranması gerekeceğine rivayet eder. Rüyada eve karga girdiğini görmek tatsız olay demektir.


Rüyada Karga Saldırısı Görmek

Rüya sahibinin rüyasında karga saldırısı görmek, kişinin uzun seyahate çıkması gerekeceğine, aile hayatına yeteri kadar özen göstermeyeceğine, iş hayatına ara vermesi gerekeceğine delalet eder. Rüyada karga saldırısı görmek aynı zamanda rüya sahibinin hayatında bulunan düşmanlar anlamıa da gelir.


Rüyada Karga Kovmak

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyasında karga kovması, kişinin iş hayatında veya eğitim hayatında rakiplerini alt edeceğine, herkesi kendisine hayran bırakacağına delalet eder. Bazı rüya yorumcuları tarafından yapılan değerlendirmelere göre rüyada karga kovmak, başarı üstünlük, huzur ve mutluluk anlamları taşır.


Rüyada Karga Yuvası Görmek

Rüya sahibinin rüyasında karga yuvası görmek, kişinin aile yaşantısını yansıtır. Aile bireyleri arasında ufak sürtüşmelerin meydana gelebileceği, tarafların birbirlerini alttan alarak bu duruma son verebileceklerine delalet eder. Rüyada karga yuvası aynı zamanda kişinin çektiği sıkıntıların sona ereceğine rivayet eder.


Rüyada Karga Sevmek

Rüya yorumcuları tarafından yapılan yorumlara göre rüyada karga sevmek, kişinin zorlu bir süreç içerisinden çok çalışarak çıkacağına, yorgun düşeceğine delalet eder. Rüyada karga sevmek, çekilecek olan sıkıntıların sona ereceğine, ailesi ile birlikte huzur dolu bir yaşam süreceği manasına gelir.


Rüyada Karga Isırması

Rüyada sahibinin rüyasında karga ısırması kişinin eğitim hayatında veya iş hayatında çeşitli zorluklar ile karşı karşıya kalacağına delalet eder. Rüyada karga ısırması aynı zamanda düşmana ve kötü insanların varlığına da rivayet etmektedir.


Rüyada Karga Kovalamak

yorumcularına göre rüyasında karga kovaladığını gören kişinin ailesi ile arasının açılacağına, bu durumu düzeltmek için aile büyüklerinin devreye gireceğine, olayı tatlıya bağlayacaklarına delalet eder. Rüyada karga kovalamak, kişinin iş hayatında çok çalışıp yorulacağına da rivayet etmektedir.


Rüyada Konuşan Karga Görmek

Rüya tabircilerine göre rüyada konuşan karga görmek, rüya sahibinin uzun süreli aşk hayatına sahip olacağına, bu nedenle de mutsuz ve huzursuz olacağına, hayatında yeni aşklara yelken açacağına yorumlanır. Rüyada konuşan karga görmek, kişinin eğitim hayatında veya iş hayatında sorunlar ile baş başa kalacağına, yakın bir dostundan yardım isteyeceğine, fakat olumsuz yanıt alacağına rivayet etmektedir.


Rüyada Karga Isırması Görmek

Rüya sahibinin rüyasında karga tarafından ısırıldığını görmesi, kişinin hayatında sorunların meydana gelebileceğine delalet eder. Rüyada karga ısırması görmek, mutsuzluk, huzursuzluk, üzüntü anlamına gelmektedir.


Rüyada Karga Sesi Duymak

Rüyada karga sesi duymak, kişiyi yanlış yola yönlendirecek olan insanların varlığına delalet eder. Rüya sahibinin bu kişileri dinlediği takdirde para ve mal kaybedeceğine yorulmaktadır. Rüyada karga sesi duymak, kişinin işlerinin düzeleceğine, mutluluğa kavuşacağına da işaret eder.


Rüya sahibinin rüyasında karga görmesi bu rüyayı gören kişi densiz, haram mal yiyen, hilebaz biriyle arkadaş olacak demektir. Başka bir tabire göre ise rüyada karga görmek, kişinin vatanından ve ailesinden ayrılmasına delalet etmektedir. Bazı yorumcularına göre rüyada karga görmek, kişini zor bir dönemden çıkacağına, ailesinin ve dostlarının yardımıyla yeniden hayata bağlanacağı anlamına gelmektedir.


Rüyada Karga Öldürmek

Rüyada karga öldürdüğünü görmek haram kazanca, para ya da mala yorulur. Kişinin ileride bu kazancını ya da malını kaybederek dara düşeceğine işaret eder. Rüyada karga öldürmek, rüya sahibinin büyük bir günah işleyeceğin manasına da gelir.


Rüyada Kargayla Konuşmak

Rüyada kargayla konuşmak genellikle hayra alamet eder. Rüyayı gören kişinin sıkıntılarının ve dertlerinin sona ereceği, çok büyük sevinçler yaşayacağı anlamına gelmektedir. Rüyada kargayla konuşmak, rüya sahibinin vurdumduymaz birisi olacağına, her daim rabbine şükredeceğine delalet eder.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yaz