Rüyada Karınca Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Karınca Görmek

Rüyada karınca görmek, rüya sahibinin hayatının uzun olacağına ve insan topluluğa yorulur. Rüyada bir yeri karınca basması ise o şehre ya da ülkeye kolluk kuvvetlerinin gireceğine, aynı zamanda bereket ve kazancın simgesi olarak yorumlanmaktadır. Karınca gören kişinin genellikle kazancına delalet etmektedir.

Rüyada karınca görmenin bir başka yoruma göre ise farklılık göstermektedir. Bir  yazarı yani rüya tabircisi, bu rüyayı sağlık sorunları ile savaşan biri görür ise onun vefatına delalet ettiğini söylemektedir.


Rüyada Karınca Sürüsü Görmek

Rüya sahibinin rüyasında karınca sürüsü görmesi kişinin yeni bir arkadaş ortamına sahip olacağına, yeni insanlar ile tanışacağına, sosyal yaşantısının değişeceğine delalet eder. Rüyada karınca sürüsü görmek, aynı zamanda rüya sahibinin kazanacağı para ve elde edeceği başarı manasına gelmektedir.


Rüyada Karınca Yuvası Görmek

Rüyada karınca yuvası görmek, dayanışma ve yardımlaşma anlamına gelmektedir Rüya sahibinin rüyasında karınca yuvası görmesi kişinin uzun bir aradan sonra tekrardan rahata kavuşacağına delalet eder.


Rüyada Büyük Karınca Görmek

Rüyasında büyük karınca görmesi kişinin iş hayatında yorucu bir döneme gireceğine delalet eder. Rüyada büyük karınca görmek, kişinin güçlü duruşu sayesinde insanlara daima olumlu yaklaşacağına delalet etmektedir.


Rüyada Üzerinde Karınca Görmek

Rüyada üzerinde karınca görmek, rüya sahibinin iş hayatında çok başarılı birisi olacağına, çok sevdiği birisine zor durumda kaldığı için maddi olarak yardım edeceğine işaret etmektedir.


Rüyada Yatakta Karınca Görmek


Rüyada Karınca Silkelemek

Rüyada karınca silkelediğini görmek, rüya sahibinin yakın bir arkadaşı sayesinde büyük günah işleyeceğine, işlediği bu günahı kendine yakıştıramayıp tövbe edeceğine işarettir. Kişinin dinine yöneleceğine, Allah yolunda ilerleyeceğine alamet eder.


Rüyasında karınca gören kişi, insanlarla iyi anlaşacağı,kimseyle bir kavgası olmayacağı, hayatının mutlu ve ferah içinde geçeceği demektir.Rüya sahibinin, ailesiyle huzurlu yaşayacağına, bekarsa yakın zamanda güzel bir evlilik yapacağına,evliyse eşiyle güzel geçineceği anlamına gelmektedir.


Rüyada Karınca Öldürmek

Rüyasında karınca öldürdüğünü görmek, rüya sahibinin birinin aklına uyarak bir hata yapacağı anlamına gelmektedir.


Rüyada Karınca Yemek

Rüyada karınca yemek, hayra yorulmaktadır. Rüyayı gören kişinin hanesinde bolluk, bereket, huzur ve mutluluğun eksik olmayacağı rivayet edilir.


Rüyada Çok Sayıda Karınca Görmek

Rüyada çok sayıda karınca görmek, rüyayı gören kişinin soyunun artarak devam edeceğine rivayet eder. 


Rüyada Vücudunda Karınca Görmek

Rüyayı gören kişinin herhangi bir hastalığı varsa, bu hastalığın daha da artacağına işaret etmektedir.


Rüyada Kanatlı Karınca Görmek

Rüyada kanatlı karınca görmek, hayra yorulmaz. Kanatlı karınca görmek genellikle ölüme delalet etmektedir.


Rüyada Evde Karınca Görmek

Rüya sahibinin, mutlu olacağına, iş hayatınızda başarılı olacağınıza,evinin bereketinin artacağına işarettir.


Rüyada Kırmızı Karınca Görmek

Rüyasında kırmızı karınca gören kişinin, ailesiyle hiçbir büyük sıkıntısı olmayacağına, akrabalarıyla iyi geçineceğine, kimseyle dargınlığı olmayacağı manasına gelir.


Rüyada Karınca Yumurtası Görmek

Rüyasında karınca yumurtası gören rüya sahibi, gerçek hayatında para kazanmak için çok çalıştığına,zaman içerisinde emeklerinin karşılığını alacağına rivayet edilir.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yaz