Rüyada Karne Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Karne Görmenin Anlamı ve Yorumu

Rüyada karne görmek, iş ve özel hayatında tüm başarı ya da başarısızlıklarına, hak yolunda işlediği günahlar ya da hayırlara yorulmaktadır. Rüya sahibinin karşısına çeşitli sınavların çıkacağına, bu sınavların üstesinden kolaylıkla gelebileceğine delalet etmektedir.

Rüya tabirlerinde rüyada karne görmenin anlamı ayrıca şu şekillerdedir:


Rüyada Okul Karnesi Görmek

Rüyada okul karnesi görmenin , genel olarak karne görmek ile benzer şekillerde yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin doğruları, yanlışları, günahları ya da sevaplarına işaret etmektedir.


Rüyada karne görmek

Rüyada karne görmek, kişinin hayatı boyunca yaptıkları ve yapacakları, sorumlulukları ve yükümlülükleri olacağı demektir. Rüya sahibinin ailesine karşı kendisini borçlu hissedeceği anlamına gelmektedir.

Rüyada Karne Almak

Rüya sahibinin alacağı müjdeli bir habere ya da süpriz bir olaya delalet etmektedir.


Rüyada Karnede Zayıf Görmek

Rüyayı gören kişinin üzüleceği bir durum ile karşı karşıya kalacağına işaret eder. Ancak bu durumun o kadar kötü bir şey olmadığını daha sonra anlayacağına yorulur.


Rüyada Karne Değiştirmek

Rüya sahibinin hatalı bir iş yapıp, daha sonra pişmanlık yaşayacağına işaret eder.


Rüyada Karne Gününü Görmek

Rüyada karne gününü görmek, bir hesaplaşma yaşayacak olmanın habercisidir.


Rüyada Karne Notu Görmek

Rüyada sahibinin rüyasında karne notu görmesi kişinin iş hayatında bol kazanç elde edeceğine, çeşitli sıkıntılar ile baş başa kalacağına, karşısına çıkan fırsatları iyi değerlendireceğine delalet etmektedir.


Rüyada Karne Ortalaması Görmek

Rüya sahibinin rüyasında karne ortalaması görmesi zor günlerin ardından feraha kavuşacağına, yaptığı projelerin olumlu sonuçlar vereceğine rivayet eder.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yaz