Rüyada Karnıyarık Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Karnıyarık Görmek

Rüyada karnıyarık görmek, rüya sahibinin boğazına düşkünlüğüne yorulmaktadır. Rüyayı gören kişinin iştahının açık olduğu, sağlığını hiç düşünmeden bilinçsizce ve sağlıksız beslendiğine delalet eder.


Rüyada Karnıyarık Yemek

Rüyada karnıyarık yemek, karnıyarık görmek ile aynı anlama gelmektedir. Aynı zamanda bu rüya, yemek için insanlara yanaşan bir kimsenin varlığına da delelat eder.


Rüyada karnıyarık görmek, Bu rüyayı yeme içme dostu olarak adlandırılan bir kişinin varlığı demektir. Rüyayı gören kişinin kilo alacağı anlamına gelmektedir


Rüyada Patlıcan Görmek

Rüyada patlıcan görmek, sıkıntılı ve zor bir dönem yaşamaya yorulur. Rüya sahibinin bu dönemde başarısızlıklar yaşayıp, mutsuz olacağına delalet eder.


Rüyada Patlıcan Yemek

Rüyada patlıcan yemek, yaklaşan verimli bir dönemin habercisidir. Bu dönemde kişinin rahatının ve huzurunun yerine geleceğine, kısmetlerinin açılacağına işaret eder.


Rüyada Patlıcan Kızartması Yemek

Rüya sahibinin rüyasında patlıcan kızartması yediğini görmesi şanssızlık ve göz yaşına rivayet edilir. Rüya sahibinin çok üzüleceğine, hayattan elini eteğini çekeceğine ve mutsuz olacağına yorulur. Kişi, moralinin bozulacağı, huzurunun ve neşesinin kaçacağı bazı olaylar yaşayacaktır diye yorumlanır.


Rüyada Siyah Patlıcan Görmek

Rüya sahibinin rüyasında siyah patlıcan görmesi kişinin sinsilik yapıp daha fazla kar elde etmeye çalışacağına ve bu yüzden hata yapacağına yorulur. 


Rüyada Patlıcan Yemeği Görmek

Rüya sahibinin rüyasında patlıcan yemeği görmesi yokluğun ve sıkıntıların biteceğine işaret etmektedir. Rüyayı gören kişinin çok paralar kazanacağına delalet eder.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yaz