Rüyada Kart Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kart Görmenin Anlamı ve Yorumu

Rüyada kart görmek, görülen kartın nasıl bir kart olduğuna göre farklı anlamlar taşıyacağına yorulur.Ancak genel anlamıyla bu rüya, yeni, hoş ve parlak olması durumunda hayır anlamına da gelmektedir. Rüyada kart görmek şer olarak delalet edilir.

Rüya yorumlarında kart görmenin rüya tabiri ayrıca şu şekillerdedir:


Rüyada Kart Oynamak

Rüyada herhangi bir beklenti olmadan kart oynadığını görmek, güzel haberler alacağına ve neşesinin yerine geleceğine işaret etmektedir. Ancak rüya sahibinin bir iddia üzerine kart oynaması ise iyi halden kötü hale düşeceğine alamet eder.

Rüyada kart görmek, kişiyi çok mutlu edecek güzel bir haber alacağına, rüya sahibi eğer hastaysa şifa bulacağına veya tanıdığı kimse hastaysa iyileşeceği demektir.Rüya Sahibinin, hayatının düzene girip, maddi ve manevi anlamda refaha ulaşacağı anlamına gelmektedir.


Rüyada Kart Almak

Rüyada alınan kart eğer özenle ve emek harcanarak alınmışsa olumlu ve güzel gelişmelere işaret eder. Tersi bir durumda ise rüya sahibinin moralinin bozulması ve canının sıkılması anlamına gelir.


Rüyada Kart Kaybetmek

Rüyada kart kaybettiğini görmek, kişinin işinde motivasyonunun, isteğinin ve cesaretinin kırılacağına işaret eder.


Rüyada Kart Kırılması

Rüya sahibinin aksayan işleri nedeniyle borç altına gireceği ve günden güne parasının ve malının azalacağına delalet eder. 


Rüyada Kartvizit Görmek

Rüyayı gören kişinin, ilerleyen dönemde başarılı, güçlü ve şöhret sahibi bir kimse olacağına işaret eder.


Rüyada Altın Kart Görmek

Rüyasında altın kart gören kişinin, kart oyunundan büyük miktarda para kazanacağına, maddi sıkıntısının olmayacağına, feraha ereceğine rivayet eder.


Rüyada Sim Kart Görmek

Rüyasında sim kart gören rüya sahibinin, hayatının sıkıntı içerisinde geçeceğine, hayatınızın ters yönde ilerleyeceğine, mutlu mesut yaşarken bir anda kötü bir haber alacağınıza delalet eder.


Rüyada Kırmızı Kart Görmek

Rüyasında kırmızı kart gören kişinin, hayırlı ve iyi niyetli biriyle tanışacağı, onunla beraber yalansız bir aşk yaşayacağına, birbirlerine bağlanacaklarına anlamına gelir.


Rüyada Kredi Kart Görmek

Rüyasında kredi kartı gören rüya sahibinin, borçtan kafasını kaldıracak vakti olmayacağına, hayatının diken üstünde geçeceğine, maddi anlamda şansının olmayacağına işarettir.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yaz