Rüyada Kaş Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kaş Görmenin Anlamı ve Yorumu

Rüyada kaş görmek, hayırlı ve olumlu şekillerde yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin değerli eşyalara, pahalı takılara ve iyi bir kısmete sahip olacağı anlamına gelmektedir. Ayrıca kaş görmek, bolluk ve zenginlik olarak da delalet eder.

Bazı yazarlarına göre ise bu rüya, kişinin uzun ve sağlıklı bir ömre sahip olacağı anlamına gelir.

Rüya tabirlerinde rüyada kaş görmenin yorumu ayrıca şu şekillerdedir:


Rüyada Kaş Dökülmesi

Rüyada kaşların dökülmesi, kişinin bir iftiraya uğrayacağı ve bundan dolayı çok büyük üzüntü yaşayacağına delalet eder. 

Rüyada kaş görmek, kişinin zengin bir hayat süreceği, maddi anlamda sıkıntısının olmayacağı demektir. Rüya sahibinin, normal yaşantısında herhangi bir olayda terslik yaşamayacağı, mutlu ve huzurlu olacağı anlamına gelmektedir.


Rüyada Kaş Almak

Rüyada kaş almak, rüya sahibinin kısmetlerini teptiği anlamına gelmektedir.  


Rüyada Kaş Aldırmak

Rüyada kaş aldırmak, kaş almak ile benzer anlamlar taşımaktadır. Rüya kaş aldırmak, alınan miktara göre farklı yorumlansa da genel olarak kişinin şansını ve kısmetini tepmesi anlamına gelmektedir. 


Rüyada Kaş Çatmak

Çatık kaş görmenin , kişinin uyumlu ve sevecen yapısına yorulmaktadır.


Rüyada İnce Kaş Görmek

Rüyasında ince kaş gören kişi, onu sevindirecek çok iyi ve güzel bir haber alacağına, hayatı boyunca kişinin hastalıktan uzak sağlıklı bir hayat süreceğine işaret eder.


Rüyada Kaşlarının Uzadığını Görmek

Rüyasında kaşlarının uzadığını gören rüya sahibinin, hiç zorlanmadan gelir elde edeceğine, hayatının huzurlu ve kolay bir şekilde geçeceğine delalet eder.


Rüyada Kalın Kaş Görmek

Rüyasında kalın kaş gören rüya sahibinin, çok efendi biri olduğuna, oturup kalkmasını bilen büyüklerine oldukça saygılı bir birey olduğuna, küçüklerine sevgi gösterdiğine rivayet eder.


Rüyada Kirpik Görmek

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada kirpik görmek rüya sahibinin, uzun bir hayat süreceğine, bu hayatın gençlik yıllarında çok çalışarak geçeceğine, yaşlandığı zamansa para sıkıntısının olmayacağına, mutlu ve huzurlu bir hayat süreceği anlamına gelmektedir.


Rüyada Kaşlarının Beyazladığını Görmek

Rüyasında kaşlarının beyazladığını gören rüya sahibinin, iş hayatında çok çalışacağına, çalıştığı için yıpranacağına, kalıcı bir hastalığa yakalanacağına delalet eder.


Rüyada Siyah Kaş Görmek

Rüyasında siyah kaş gören rüya sahibinin, kötü bir çocukluk geçireceğine, ileride çok fazla çalışıp zengin olacağına, kendisi gibi iyi kalpli bir bireyle evleneceğine, mutlu mesut yaşayacaklarına rivayet edilir. 

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yazın