Rüyada Kasap Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kasap Görmek

Rüyada kasap görmek, güzel ve hayırlı bir rüya olarak yorumlanmaktadır. Ağlayanların gülmesine, sıkıntıda olanların rahata ermesine, ayrı olanların barışmasına delalet eden bu rüya maddi anlamda yüzünün gülecek olması anlamına da gelmektedir.

Rüyada kasap görmenin bir başka yoruma göre ise farklılık göstermektedir. Bir yazarı yani rüya tabircisi, bu rüyayı yaşanacak talihsizliklere yormaktadır.

Rüya tabirlerinde rüyada kasap görmenin manası ayrıca şu şekillerdedir:


Rüyada Kasap Dükkanı Görmek

Rüyada kasap dükkanı görmek, uzun süredir çözülemeyen sorunların çözüleceğine, tartışmaların son bulacağına delalet etmektedir. Rüyada kasap dükkanı görmek, rüyayı gören kişinin hanesinden huzurun eksik olmayacağına, güzel günlerin kendisini beklediğine alamet eder.


Rüyada Kasap Olduğunu Görmek

Rüyada kasap olduğunu görmek, iyiye yorulmaz. Rüya sahibinin alacağı ani haberler ile yıkılacağına ve bu durum için uzun süre üzüleceğine işaret etmektedir. Rüya tabiri yorumcularına göre rüyada kasap olmak, rüyayı gören kişinin sorunlarının artacağına delalet etmektedir.


Rüyada Kasabın Et Kestiğini Görmek

Rüyada kasabın et kestiğini görmek, çok güzel ve hayırlı haberler alacak olmaya yorulur. Rüyada kasabın et kesmesi, rüyayı gören kişinin hayatının günden güne güzelleşeceğine, imanına yöneleceğine alamet eder. Ayrıca rüyada kasabın et kesmesi, haram yememeye delalet eder.


Rüyada Kasap Bıçağı Görmek

Rüyada kasap bıçağı görmek, rüya sahinin yaşayacağı can sıkıcı ve moral bozucu olaylara delalet eder. Rüya alimlerine göre rüyada kasap bıçağı görmek, rüyayı gören kişinin büyük işlere gireceğine, dostlarıyla beraber bir yola çıkacağına alamet etmektedir.


Rüyada Kasaptan Et Almak

Rüyada kasaptan et almak, hastalıkların, dertlerin biteceğine, rüya sahibin güzel haberler alacağına işaret etmektedir. Rüyada kasaptan et aldığını görmek, rüya sahibinin sorunlarına kolay bir şekilde çözüm bulacağına, iş hayatında atılacak hayırlı bir adıma delalettir.


Rüyada Kasap Kovaladığını Görmek

Rüyasında bir kasabı kovaladığını görmek rüya sahibi kişinin çok yakın zamanda bir mutluluk yaşayacağına delalettir. Kişinin epeydir yaşadığı buhranlı dönemin aniden sona ereceğinin habercisi bir rüyadır. Rüyada kasap kovalamak, rüya sahibinin hiç beklemediği bir anda maddi gelir elde edeceğine işaret eder.


Rüyada Kasap Dövdüğünü Görmek

Rüyada bir kasabı dövdüğünü görmek, rüya sahibinin yeni biriyle tanışacağı, tanıştığı yeni kişinin onun hayatı için olumsuz şeyler getireceğini işaret eder. Ayrıca bu yenilik sadece yeni biri olarak yorumlanmasa da aslında olumsuz bir rüyadır.


Rüyada Kasaba Gittiğini Görmek

Rüyada kasaptan et almaya giden veya gönderilen kişinin artık kendine güvenmeye başlaması anlamında uyarıcı bir rüyadır. Bu rüya bilinçaltında kişinin pısırık karakterini yansıtmaktadır. Rüyada kasaba gitmek, özgüvensiz olmaya rüya sahibinin kendisini toparlaması gerektiğine yorulmaktadır. 

 

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yaz