Rüyada Kasırga Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kasırga Görmenin Anlamı ve Yorumu

Rüyada kasırga görmek, hayırlı olarak yorumlanmamaktadır. Rüyayı gören kişinin ilerleyen günlerde çok zor zamanlar geçireceğine işaret etmektedir. İşlerinin bozulması nedeniyle iflas edebileceği, yıllardır biriktirdiği mal varlıklarını kaybetme noktasına geleceğine delalet eder.

Genel olarak yazarları tarafından olumsuz yorumlanan bu rüya, aynı zamanda kişinin hayatının ve düzeninin alt üst olacağına, mutsuzluğa, üzüntüye ve kedere delalet eder.


Rüyada Fırtına Görmek

Fırtına görmenin , kasırga görmek gibi kötüye yorulmaz. Kişinin hayat akışı içerisinde meydana gelecek olan zorluklara, kolaylıkla göğüs gereceğine işaret eder.

Rüyada kasırga görmek, iş hayatında çok aksilik yaşayacağına, genelde olumsuzluklara, uğursuzluğa, şanssızlık demektir.Hayatında yaşanacak bir karmaşanın içerisinde olacağına, yaptığı planların ters olacağı anlamına gelmektedir.


Rüyada Fırtına Çıkması

Rüyada fırtına çıkması, rüyayı gören kişinin hayatında bazı değişiklikler yapacak olmasına delalet eder.


Rüyada Fırtınaya Yakalanmak

Rüyada fırtınaya yakalandığını görmek, kişinin etrafında onu seven, koruyan ve kollayan insanların varlığına işaret eder. 


Rüyada Hortum Görmek

Rüyada hortum görmek, rüya sahibinin karakteri ile ilgili olarak yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kişinin, çevresine danışarak, mantıklı kararlar verebildiği anlamına gelmektedir.


Rüyada Hortumdan Su Aktığını Görmek

Rüyasında hortumdan su aktığını gören kişini, büyük bir projeye imza atacağına veya kendisi ve ailesi için çok kazançlı bir iş yapacağına rivayet edilir.


Rüyada Hortum Felaketi Görmek

Rüyada hortumdan su aktığını gören kişinin, güvende olmadığına, başının beladan çıkmayacağına,hayatında maddi ve manevi kayıplara uğrayacağına işarettir.


Rüyada Hortumla Bahçe Sulamak

Rüyasında hortumla bahçe sulayan kişinin, geçim zorluğu çektiğine, büyük miktarda maddi kayıplar yaşadığına, hayatının sıkıntı içerisinde geçtiği manasına gelmektedir.


Rüyada Denizde Hortum Görmek

Rüyasında denizde hortum gören kişinin, bahtının açılacağına, iyi ve güler yüzlü bir eş sahibi olacağına, eşiyle mutlu mesut yaşayacağına yorulur.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yazın