Rüyada Kavurma Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kavurma Görmek

Rüyada kavurma görmek, harama bulaşacağına, ahiret hayatından uzaklaşacağına, zor zamanlar geçireceğine yorulmaktadır. Rüya sahibinin aile bireyleri ile arasının açılacağına, çevresindeki insanları kendinden uzaklaştıracağına delalet etmektedir.


Rüyada Kavurma Yediğini Görmek

Rüyada kavurma yemek, haram yollardan elde edilecek kazanca işaret etmektedir. Rüya sahibinin kötü yollardan gelir elde edeceğine yorulmaktadır.


rüyada kavurma görmek

Rüyada kavurma görmek, kişinin kötü yollara gireceğine, arkadaşlarını seçerken dikkatli seçmesi gerekeceğine aksi takdirde kötü olaylar yaşayacağı demektir. Rüya sahibinin geri kalan ömründe sıkıntılar ve zorluklar yaşayacağına bu sorunların kişide halsizlik ve yorgunluk belirtileri göstereceği anlamına gelmektedir.

Rüyada Kavurma Yaptığını Görmek

Kavurma yapmanın , kavurma yemenin tersi şeklinde, helal yollardan kazanç sağlamaya delalet eder. Rüyayı gören kişinin helal yollardan az ama çok gelir elde ederek huzur içinde yaşaması anlamına gelmektedir.


Rüyada Kavurma Pişirdiğini Görmek

Rüyayı gören kişinin küçük ve önemsiz sorunlar karşısında zor günler geçireceğine ancak zaman içinde rahatlığa kavuşacağına delalet eder.


Rüyada Kavurmalı Pilav Görmek

Rüyada kavurmalı pilav görmek, rüya sahibinin borcundan, hastalığından ya da sıkıntılarından kurtulacak olmasına işaret eder.


Rüyada Kavurma Aldığını Görmek

Rüyada kavurma almak, rüya sahibinin dinden uzaklaşarak, zevke ve sefaya düşkün olacağına alamet etmektedir.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yaz