Rüyada Kavuşma Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kavuşma Görmenin Anlamı ve Yorumu

Rüyada kavuşma görmek, hayırlı bir işe gireceğine bol kazanç elde edeceğine yorulmaktadır. Rüya sahibinin yaptığı hataları telafi edebilmek için şans elde edeceğine, insanların gönlünü almaya, hak yememeye, helallik almaya ve bundan sonra aynı hatalara tekrar düşmeyeceğine delalet etmektedir.

Rüya tabirlerinde rüyada kavuşma görmenin anlamı ayrıca şu şekillerdedir:


Rüyada Birine Kavuşmak

Rüyada birine kavuşmak, rüya sahibinin hak yolundan ayrılmayacağına, sevdiklerine ihanet etmeyeceğine ve Allah’ın sevgili kulları arasına gireceğine alamet eder.


Rüyada kavuşmak görmek

Rüyada kavuşma görmek, kişinin burnunda tüten görmek için sarbırsızlandığı insana kavuşacağına, hayatında kötü giden işlerinin yoluna gireceği demektir. Rüya sahibinin umutsuzluğa kapılacağına, depresyona gireceğine fakat daha sonradan kendine çeki düzen vereceği anlamına gelmektedir. 

Rüyada Sevdiğine Kavuşmak

Rüyada sevdiğine kavuşmak, rüya sahibinin hayallerinin ve dualarının gerçekleşeceğine, bu nedenle çok mutlu ve huzurlu olacağına işaret eder.


Rüyada Sevgiliye Kavuşmak

Sevgiliye kavuşmanın , sevdiğine kavuşmak ile benzer anlamlar taşımaktadır. Rüyayı gören kişinin emeklerinin karşılığını alacağına ve isteklerine kavuşacağı anlamına gelmektedir.


Rüyada Eşine Kavuştuğunu Görmek

Rüya sahibinin rüyasında eşine kavuştuğunu görmesi kişinin hayatında bulunan problemlerine çözüme kavuşacağına, yardıma muhtaç olan insanlara yardım edeceğine, mutlu bir ömür geçireceğine delalet eder.


Rüyada Kocasına Kavuştuğunu Görmek

Rüyasında kocasına kavuştuğunu gören kişinin iş hayatında olumlu olaylar yaşanacağına, hayatında yaşadığı sorunları ailesinden veya arkadaşlarından aldığı destekler sayesinde atlatacağına, maddi sıkıntılar çekmeyeceğine yorumlanmaktadır.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yazın