Rüyada Kaybolduğunu Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kaybolduğunu Görmek

Rüyada kaybolduğunu görmek, hayırlı ve olumlu şekilde yorulmaktadır. Rüya sahibinin hayat çizgisinin kayması ve değişeceği, ynei bir iş yeni bir arkadaş, yeni bir ortama sahip olacağına, sağlığının yerinde olacağına, işlerinin yolunda gideceğine delalet etmektedir.

Rüya tabirlerinde rüyada kaybolmanın yorumu ayrıca şu şekillerdedir:


Rüyada Çocuğunun Kaybolduğunu Görmek

Rüyada çocuğunun kaybolduğunu görmek, rüya sahibinin şansının ve bahtının kapanmasına alamet eder. Kişinin huzur içinde ve sükunetle süren mutlu günlerin sona ereceği, zor ve sıkıntılı bir dönemden geçeceğine yorulmaktadır. Rüyada çocuğunun kaybolduğunu görmek, rüya sahibinin üzgün ve mutsuz olacağı bir takım olaylarla karşı karşıya kalacağına, dost sandığı kişiler tarafından ihanete uğrayacağına, tüm bu felaketlerin hayatına girecek yeni bir kişi ile son bulacağına işaret eder.


Rüyada Birinin Kaybolduğunu Görmek

Rüyada birinin kaybolduğunu görmek, rüyayı gören kişinin sadece anı yaşayan, kafası karışık, genellikle mutsuz ve memnuniyetsiz bir kimse olduğunu göstermektedir. Rüyada birinin kaybolduğunu görmek, rüya sahibinin çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine alamet eder. Kişinin iş hayatına atılacağına, orada kendisini kanıtlayıp maaşını arttıracağına işaret eder.


rüyada kaybolduğunu görmek

Rüyada kaybolduğunu görmek, kişinin uzun bir yolculuğa çıkacağına ya da başka bir yere taşınacağı demektir. Rüya sahibinin yeni bir sayfa açacağına, yeni ortamlara gireceğine, yeni arkadaşlıklar kuracağı anlamına gelmektedir. 


Rüyada Ayakkabının Kaybolduğunu Görmek

Rüyada ayakkabının kaybolması, genellikle iyiye yorulmaz. Rüya sahibinin işlerinin bozulacağına, borçlarının çoğalacağına ve sağlığının kötüye gideceğine delalet etmektedir.


Rüyada Arabanın Kaybolduğunu Görmek


Rüyada Kardeşinin Kaybolduğunu Görmek

Rüya sahibinin rüyasında kardeşinin kaybolduğunu görmesi kişinin işlerinde zarara gireceğine, çevresindeki insanlar tarafından sürekli uyarılmasına rağmen deyim yerindeyse burnunun dikine gideceğine, hayırlı bir ortaklığa gireceğine bu işten güzel paralar kazanacağına, sıkıntılarının sona ereceğine, rahat bir hayat geçireceğine delalet etmektedir.


Rüyada Telefon Kaybolduğunu Görmek

Rüyasında telefonunun kaybolduğunu gören rüya sahibinin kötü giden hayatının belirli bir düzene gireceğine, dertlerinin azalacağına, kafasının rahat olacağına, zarar edecek bir işe gireceğine, yokluk ve fakirlik göreceğine, çok çalışacağına eski hayatına kavuşmaya çalışacağına rivayet eder.


Rüyada Annenin Kaybolduğunu Görmek

Rüyasında annesinin kaybolduğunu gören kişinin yardım alacağına, sorunlarının çözüleceğine, borçlarının ödeneceğine, işlerinde başarıya koşacağına yorumlanmaktadır.


Rüyada Cüzdanın Kaybolduğunu Görmek

Rüya sahibinin işlerinde zarara uğrayacağına, sağlık sorunları yaşayacağına, dedikodular ve kötü sözler işiteceğine bu durumdan çok rahatsız olacağına, düşmanlarını alt edeceğine rivayet etmektedir.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yaz