Rüyada Kaydırak Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kaydırak Görmek

Rüyada kaydırak görmek, kişinin içinde bulunduğu kötü durumdan, kendisinden daha yüksek mevkideki bir kişi sayesinde kurtulacağına yorulmaktadır. Rüya sahibinin şansızlıkların ve olumsuzlukların peşini bırakmayacağına delalet etmektedir.

Rüya yorumlarında rüyada kaydırak görmenin rüya tabiri ayrıca şu şekillerdedir:


Rüyada Kaydıraktan Kaymak

Rüyada kaydıraktan kaymak, kişinin iş hayatında önüne çıkacak olan sorunlar karşısında, bir an önce karar vermesi gerektiği anlamına gelmektedir. Rüya sahibinin hayırlı bir ömrü olacağına, hayallerine ulaşıp büyük şirketlerde çalışacağına alamet eder.


Rüyada Su Kaydırağı Görmek

Rüyada su kaydırağı görmek, rüya sahibinin verdiği tepkilerden dolayı çok kötü ve zor durumlara düşeceğine alamet etmektedir. Rüya sahibinin rüyasında su kaydırağı görmesi, sevdiği kişi ile bir ömür mutlu olacağına, hanesinden huzurun eksik olmayacağına alamet eder.


Rüyada Kaydıraklı Havuz Görmek

Rüya tabiri yorumcularına göre rüyada kaydıraklı havuz gören rüya sahibinin iş ve aile hayatında zor durumlar yaşamasına, kazancının azalmasına delalet eder. Rüyayı gören kişinin başının beladan kurtulmayacağına işaret eder. Rüyada kaydıraklı havuz görmek, hayırlara vesile olmayan bir rüyadır.


Rüyada kaydırak görmek kişinin, hayatında bulunan sorunların ortadan kalkacağına, sorunsuz ve huzurlu bir ömür geçireceği demektir. Rüya sahibinin iş hayatında olumlu gelişmeler yaşanacağına, ailesine daha fazla zaman ayıracağı anlamına gelmektedir.


Rüyada Kaydığını Görmek


Rüyada Kaydıraktan Düşmek

Rüyada kaydıraktan kayarken düşmek, rüya sahibinin üzüntülü, sıkıntılı ve zor zamanlar geçireceğine işaret eder. Rüyayı gören kişinin huzurunun olmayacağına, sürekli kargaşa içerisinde olacağına yorulur.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yaz