Rüyada Kayısı Görmek, Yemek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kayısı Görmek

Rüyada kayısı görmek, güzel ve mutluluk verici gelişmelerin haberci olarak yorumlanır. Kayısı görmek, maddi sıkıntılardan kurtulmaya, bolluk ve berekete delalet eder.

Rüyada kayısı görmenin bir başka yoruma göre ise farklılık göstermektedir. Bir yazarı yani rüya tabircisi, bu rüyayı kısmete yormaktadır. Rüya sahibinin karşısına çıkacak olan iyi kalpli, fedakar, alçak gönüllü bir insana işaret eder.

Rüya tabirlerinde rüyada kayısı görmenin anlamı ayrıca şu şekillerdedir:


Rüyada Kayısı Ağacı Görmek

Rüyada kayısı ağacı görmek, sağlık, güzellik ve iyilik anlamına gelir. Rüya sahibinin şansının açık olacağı bu dönemde, iş olanaklarının artacağına, eline geçen paranın bollaşacağına delalet eder. Rüyada kayısı ağacı görmek, rüya sahibinin hayatına yeni insanların gireceğine delalet eder.


Rüyada Kuru Kayısı Görmek

Rüyada kayısı kurusu görmek, hayırlı anlamlar taşımaktadır. Rüya sahibinin şansına ve kısmetine yorulan bu rüya, aynı zamanda esenlik ve ferahlık anlamına da gelir. Rüyada kuru kayısı görmek, birikim, para ve huzur anlamlarına gelmektedir.


Rüyada Yeşil Kayısı Görmek

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada yeşil kayısı görmek, kişinin iş hayatında veya günlük yaşantısında elde edeceği başarıda başkalarının emeği olacağına delalet eder. Rüyada yeşil kayısı görmek, rüya sahibinin uzun bir aradan sonra tekrardan rahat edebileceği manasına gelmektedir.


Rüyada Kayısı Çekirdeği Görmek

Rüyada kayısı çekirdeği görmek, çok hayırlı şekillerde yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin hayatında güzel ve müjdeli haberler olacağına işaret eder. Rüyada kayısı çekirdeği görmek, huzur dolu bir evlilik hayatı anlamına gelmektedir.


Rüyada Kayısı Bahçesi Görmek

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada kayısı bahçesi gören kişi eğer bakımsız kötü bir bahçe görüyorsa zenginleşeceğine fakat bakımsız kötü bir bahçe görüyor ise fakirleşeceğine maddi durumunun kötü olacağına yorumlanmaktadır.


Rüyada Kurtlu Kayısı Görmek

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyasında kurtlu kayısı görmek, kişinin sahip olduklarının değerini bilmesi gerekeceğine delalet eder. Rüyada kurtlu kayısı görmek, iş hayatında veya gündelik yaşantısında düşmanlara sahip olacağına, çok dikkat etmesi gerekeceğine delalet etmektedir.


Rüyada Birine Kayısı Vermek

Rüya sahibinin rüyasında birine kayısı verdiğini görmek, kişinin yardıma muhtaç olan insanlara daima yardım edeceğine, elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağına delalet eder. Rüyada birine kayısı vermek, rüya yorumcuları tarafından edilen yardım sonucu kazanılacak olan sevaplar anlamına gelir.


Rüyada Ağaçtan Kayısı Koparıp Yemek

Rüya sahibinin rüyada ağaçtan kayısı koparıp yediğini görmesi kişinin alacağı müjdeli bir haberin tüm aile bireylerinin sevindireceğine rivayet eder. Rüyada ağaçtan kayısı koparıp yemek, kişinin iş hayatında çok çalışması sonucu elde edeceği başarı anlamına gelmektedir.


Rüyada Kayısı Yediğini Görmek

Rüyada kayısı yediğini görmek, rüya sahibinin şansının ve kısmetinin açılacağına delalet etmektedir.


Rüyada Kayısı Topladığını Görmek

Rüyada kayısı toplamak, rüya sahibinin kazancının bir kısmını biriktirerek mal, mülk sahibi olacağına delalet eder.


Rüyada Kayısı Çiçeği Görmek

Rüyada kayısı çiçeği görmek, güzel şekillerde yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin üzüntü ve dertlerinden kurtulacağına, rahat bir nefes alacağına alamet eder.


Rüyada Kayısı Suyu İçtiğini Görmek

Rüyada kayısı suyu içmek, rüyayı gören kişinin hastalıktan kurtularak, kötü alışkanlıklarını bırakacağına, şifa bulacağına işaret eder.


Rüyada Kayısı Ağacından Kayısı Topladığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında kayısı ağacından kayısı topladığını görmesi kişinin birçok iş teklifleri alacağına, maddi gelirinin artacağına, ciddi paralar kazanacağına, maddi sıkıntılarının sona ereceğine rivayet eder.


Rüyada Yeşil Kayısı Yediğini Görmek

Rüyasında yeşil kayısı yediğini gören rüya sahibinin çok çalışarak bir yerlere geleceğine, sağlığına çok dikkat etmesi gerektiğine, sağlık sorunları yaşayabileceğine yorulur.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yazın