Rüyada Kaymakam Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kaymakam Görmek

Rüyada kaymakam görmek, kişinin iş hayatına ilişkin olarak yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin işkolik bir yapısı olduğuna işaret eden bu rüya, kişinin hayattaki tek hedefinin kariyer hayatında başarılı olmak olduğuna delalet eder. Kişinin gece gündüz bu durumu düşünüp, saplantı haline getirdiği delalet etmektedir.


Rüyada Kaymakam Olmak

Rüya sahibinin rüyasında kaymakam olduğunu görmesi kaymakam olduğunu gören kişinin, çalışma isteğinin büyük olmasına ve özverili olmaya yorulmaktadır. Aynı zamanda kişinin bu sayede, ileride çok önemli bir konuma gelecek olmasına delalet etmektedir. Rüyada kaymakam olmak, kişinin çok başarılı birisi olduğuna, uzun bir sürece gireceğine, bu süreçte ailesinin yanında olacağına alamet eder.


Rüyada Kaymakam ile Konuşmak

Rüya sahibinin rüyasında kaymakam ile konuştuğunu görmesinin , kişinin çevresindeki sözü geçen, aklıselim bir kimsenin varlığına delalet eder. Rüya tabiri yorumcularına göre rüyada kaymakam ile konuşmak, ciddi ve önemli bir işte lider rolü oynamaya alamettir. Ayrıca kişinin sağlık sorunu yaşamayacağı rivayet edilir.


Rüyada Kaymakam Eşi Görmek

Rüya sahibinin rüyasında kaymakam eşi görmesi gören kişinin, güvendiği bir kimse ile iş ortaklığı yapacağına delalet eder. Rüyada alimcilerine göre rüyada kaymakam eşi görmek, dost edinmeye veya arkadaşlarla çok eğlenmeye alamet eder. Kişinin rahat bir ömür geçireceği manalarına da gelir.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yaz