Rüyada Kazanmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kazanmak Görmenin Anlamı ve Yorumu

Rüyada kazanmak görmek, genel olarak iş hayatında ve sosyal yaşamında rakiplerini alt edeceğine, işlerinin yolunda gideceğine yorulmaktadır. Rüya sahibinin hayırlı bir evlat olacağına, ailesine bakacağına, kendi ayakları üzerinde duran güçlü bir birey olacağına delalet etmektedir.

Rüya yorumlarında rüyada kazanmanın yorumu ayrıca şu şekillerdedir:


Rüyada Sınav Kazandığını Görmek

Rüya sahibinin hep en iyisi olmak için ettiği duaların kabul olacağına, kariyer hayatında çok başarılı olup, bilge ve alim bir kimse haline geleceğine alamet eder.


Rüyada Kazanmak Görmek

Rüyada kazanmak görmek, kişinin ilgilendiği ve yaptığı işlerde adeta ustalaşacağına, ciddi gelir elde edeceğine,  ailesine en iyi şekilde bakacağı demektir. Rüya sahibinin güzel bir hayata sahip olacağına, huzur dolu bir ömür geçireceği anlamına gelmektedir.

Rüyada Üniversite Kazandığını Görmek

Rüyayı gören kişinin, resmi bir makamda önemli bir mevki sahibi olmasına ya da iş hayatında hüküm veren bir pozisyona terfi etmesine delalet eder. Rüyada üniversite kazandığını görmek kafasına koyduğuna ulaşacağına, huzurlu ve mutluluk verici bir birliktelik yaşanacağına rivayet edilmektedir.


Rüyada Para Kazandığını Görmek

Rüya sahibinin istediği gibi işveren koltuğuna oturacağına ya da imza yetkisine sahip olmasına işaret eder. Rüyada para kazandığını görmek kafasına koyduğuna ulaşacağına, işlerinin çok iyi gideceğine, hep ailesine layık olmaya çalışacağına işaret eder.


Rüyada İkramiye Kazandığını Görmek

Rüyada ikramiye kazanmak, kişinin şanslı ve kısmetli bir döneme gireceği anlamına gelmektedir. Rüyada ikramiye kazandığını görmek işlerinin çok iyi gideceğine, onlara değer vereceğine, maddi açıdan iyi geçecek bir döneme gireceğine, hep onlara layık olmaya çalışacağına delalet eder.


Rüyada Burs Kazandığını Görmek

Rüya sahibinin yaşayacağı sıkıntılı bir durumdan ancak tecrübe sahibi birinin yardımıyla kurtulabileceğine işaret eder. Rüyada burs kazandığını görmek sıkıntıların ve sorunların kısa bir zaman içinde sona ereceğine, çok hayırlı ve güzel haberler alacağı anlamına gelir.


Rüyada Savaş Zaferi Kazandığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında savaş zaferi kazandığını görmesi kişinin uzun süreli bir depresyona gireceğine ve sonunda bu durumdan kurtulacağına, hem maddi hem de manevi açıdan rahata kavuşacağına, mutlu bir evlilik geçireceğine delalet etmektedir.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yaz