Rüyada Kazma Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kazma Görmenin Anlamı ve Yorumu

Rüyada kazma görmek, genellikle hayırlı işlere yorulur. Rüya sahibinin ailevi problemlerden kaynaklanan dertlerinin gittikçe azalacağına işarettir. Rüyada kişinin ileride mutluluk ve huzur dolu bir aile hayatının olacağına, bunun için ilk adımların da bugünlerde atılacağına delalet eder.

Rüya tabirlerinde rüyada kazma görmenin yorumu ayrıca şu şekillerdedir:


Rüyada Kazmayla Toprak Kazmak

Rüyada kazmayla toprak kazmak, kişinin kalbindeki iyiliğe ve güzelliğe işaret eder. Rüya sahibinin bu güzel kişiliği sayesinde her zaman çevresinden sevgi ve saygı göreceğine delalet etmektedir.

Rüyada kazma görmek, rüya sahibinin ailesiyle geçinemediğine sürekli kavga ve tartışma içerisinde oldukları demektir. Kişinin hayatını düzene sokacağına ve ailesiyle mutlu ve huzurlu olmak için elinden geleni yapacağı anlamına gelmektedir.


Rüyada Kazma Kürek Görmek

Rüyada kazma kürek görmenin , kişinin hayatında uzun zamandır beklediği gelişmelerin yaşanacağına alamet eder. Dört gözle yolunu beklediği bir kimseye kavuşacağı ya da bir meselenin en kısa zamanda çözüleceği anlamına gelmektedir.


Rüyada Kazma Sapı Görmek

Rüyada kazma sapı görmek, rüya sahibinin kazancını arttırmak için daha iyi bir iş ya da ikinci bir iş baktığına işaret eder.


Rüyada Kazmayı Taşa Vurmak

Rüyasında kazmayı taşa vurduğunu gören kişinin, çalışıp emek verdiği projelerin kusursuz giderken bir sorunla karşılaşacağı anlamına gelmektedir.


Rüyada Kazma Kırmak

Rüyasında kazma kırdığını gören kişinin, aşk hayatında mutlu olamayacağına, yaşadığı ilişkilerin kısa ve kavgayla biteceğine delalet eder.


Rüyada Toprak Görmek

Rüya sahibinin, yaşadığı olaylar kişiyi çok fazla etkilediği için, hayatını önemsemediğine, ölümden korkmadığı gibi umursamadığına işarettir.


Rüyada Kazmayla Çalışmak

Rüyasında kazmayla çalıştığını gören kişinin, hayatının zor geçtiğine, fakat rüya sahibinin pes etmeyeceğine, mal ve mülk sahibi olacağına rivayet eder.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yaz