Rüyada Keçi Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Keçi Görmek

Rüyada keçi görmek, genellikle gerçekleşecek olan dileklere yorumlanmaktadır. Aynı zamanda rüya sahibinin çok iyi olan ama keçi gibi inatçı ve huysuz bir dostuna işaret etmektedir. Rüyada keçi görmek, aynı zamanda rüya tabircilerine göre, kişinin sıkıntılı bir süreç içerisinden çıkarak rahat edeceğine, ailesiyle birlikte huzur dolu bir yaşam süreceğine delalet eder.

Bazı  yazarlarına göre keçi görmenin , farklı anlamlar taşımaktadır. Rüyada görülen keçi dişi ise hayırlı bir evlada ve mülkiyete yorulurken, erkek keçi görmek yine hayırlı bir evlada, aynı zamanda bol kazanca, şerefli ve gururlu olmaya delalet eder.


Rüyada Siyah Keçi Sürüsü Görmek

Rüya sahibinin rüyasında siyah keçi sürüsü görmek, kişinin iş hayatında kazanacağı paranın kendisine hayrının dokunmayacağına, mutsuz ve huzursuz bir dönem içerisine gireceğine delalet eder. Rüyada siyah keçi sürüsü görmek, mal ve mülk kaybı anlamına da gelmektedir.


Rüyada Keçi Kestiğini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında keçi kestiğini görmesi, rüya sahibinin hayırlı evlatlara sahip olacağı ve maddi durumunun her zaman iyi olacağına alamet eder. Rüyada keçi kesmek, kişinin akrabalarıyla ve ailesiyle arasının çok iyi olacağına, huzurlu, güzel, mutlu günlerin kendisini beklediğine alamet eder.


Rüyada Keçi Eti Yediğini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında keçi eti yediğini görmesi, beklenmedik bir anda maddi açıdan kötü duruma düşmeye rivayet eder.  Rüyada keçi eti yediğini görmek, kişinin uzun süreli aşk hayatına son vereceği anlamına gelmektedir. Rüyada keçi eti yemek, hane içerisinde huzura yorulur.


rüyada keçi görmek

Rüyada keçi görmek, kişinin günlük hayatında genellikle inatçı bir kişiliğe bürüneceğine, bu huyundan vazgeçmesi gerekeceği anlamına gelir. Rüyada keçi görmek aynı zamanda rüya sahibinin çevresinde bulunan kötü niyetli insanlara da yorumlanır. Rüya sözlüğü yorumcularına göre ise rüyada keçi görmek, aile hayatında tartışmaların yaşanacağına, bu tartışmalar yüzünden kişinin derinden etkileneceğine delalet eder.


Rüyada Keçi Sütü İçtiğini Görmek


Rüyada Keçi Sürüsü Görmek

Rüya sahibinin rüyasında keçi sürüsü görmesi, kişinin sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulup, feraha, rahatlığa kavuşacağına işaret eder. Keçi sürüsü görmek aynı zamanda dinde sebata ve güzel ahlaka delalet eder.


Rüyada Keçi Boynuzu Görmek

Rüya sahibinin rüyasında keçi boynuzu görmesi kişinin zorluklara karşı dimdik duran, güçlü bir kimse olduğunu göstermektedir. Rüyada keçi boynuzu görmek, rüya sahibinin arkadaşlarıyla bazı sorunlar yaşayacağına işaret eder.


Rüyada Keçi Boynuzu Ağacı Görmek

Rüya sahibinin rüyasında keçi boynuzu ağacı görmesi iyi değildir bir yerde keçi boynuzu ağacının bittiğini görmek o yerde olacak olan doğal afete yorumlanmaktadır. Rüyada keçi boynuzu ağacı görmek, çok iyi hissedilecek bir döneme girmeye alamettir.


Rüyada Keçi Derisi Yüzdüğünü Görmek

Rüya sahibinin rüyasında keçi derisi yüzdüğünü görmesi, genel olarak mala ve ganimete yorulur. Rüya sahibinin elde edeceği helal kazanca delalet eder. Rüyada keçi derisi yüzmek, kişinin hayallerini gerçekleştirmek için çok çabalaması gerektiğine işaret etmektedir.


Rüyada Keçiye Bindiğini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında keçiye bindiğini görmesi uyarı niteliğinde bir rüyadır. Kişinin ahlakını gözden geçirip, davranışlarına dikkat etmesi gerektiğine işarettir. Rüyada keçiye binmek, boş işlerle uğraşmaya rivayettir.


Rüyada Oğlak Görmek

Rüya sahibinin rüyasında oğlak görmesi erkek çocuk sahibi olunacağına işaret eder. Rüyada oğlak görmek, rüya sahibinin günden güne başarısının ve kazancının artacağına, mutlulukların daim olacağına, hayallerinin en kısa süre içerisinde gerçekleşeceğine alamet eder.


Rüyada Oğlak Eti Yediğini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında oğlak eti yediğini görmesi aile içinden, akrabalardan ya da yakın çevreden bir erkeğin vefat edeceğine işaret eder.Bazı rüya tabiri yorumcularına göre rüyada oğlak eti yediğini görmek burcu oğlak olan birine işaret etmektedir.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yaz