Rüyada Kek Görmek, Yemek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kek Görmek

Rüyada kek görmek, hayırlı haberle almaya delalet etmektedir. Rüya sahibinin uzun zamandır içinde bulunduğu moral çöküklüğünün sona ermesi, güzel olaylar yaşaması ya da haberler almasına yorulmaktadır.


Rüyada Tepside Kek Görmek

yorumcularına göre rüyasında tepside kek gören kişinin sahip olduklarının değerini bilmesi gerekeceği manasına gelmektedir. Aynı zamanda rüyada tepside kek görmek, mutluluk, huzur demektir. Tepside görülen kek, aile bireyleri ile arasında yaşanacak olan ufak sürtüşmelere de delalet etmektedir.


Rüyada Kek Pişirmek

Rüya sahibinin rüyasında kek pişirdiğini görmesi kişinin günlük yaşantısında yeni hobiler edineceğine yorumlanmaktadır. Rüyada kek pişirmek aynı zamanda yeni arkadaş demektir. Kişinin sosyal aktivitelerini arttıracağına, yeni ortamlara gireceğine, mutlu ve huzur dolu olacağına delalet eder.


Rüyada Kek Hamuru Görmek

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyasında kek hamuru görmek, kişinin iş hayatında yaşadığı sıkıntılar yüzünden ailesi ile arasının açılacağına, fakat daha sonradan bu durumu aksine çevireceğine delalet eder. Rüyada kek hamuru görmek, verilen emek sonucu kazanılacak olan paraya yorulur.


Rüyada Kek Dilimlemek

Rüya sahibinin rüyasında kek dilimlediğini görmesi, kişinin sahip olduklarının değerini bilip ona göre yaşaması gerekeceğine yorulur. Aynı zamanda rüyada kek dilimlemek, kötü düşmanların ortadan kalkacağına, kişinin çevresindeki kötü insanları kendisinden uzak tutacağı anlamına gelmektedir.


Rüyada Kek Kesmek

Rüyada kek kesmek, iş hayatında veya eğitim hayatında başarıdan başarıya koşacağına delalet etmektedir. Kimi rüya yorumcularına göre rüyada kek kesmek, alınacak müjdeli bir haber sonucu çıkılacak olan yolculuk anlamına gelir.


Rüyada Başkasının Kek Yaptığını Görmek

Rüya tabircileri tarafından yapılan değerlendirmelere göre rüyada başkasının kek yaptığını gören kişinin  hayırlı ortaklıklara gireceğine, vatana millete hayırlı işler yapan evlatlar yetiştireceğine yorumlanır. Aynı zamanda rüyada başkasının kek yaptığını görmek, akrabalar ile yaşanacak olan kavgalar anlamına da gelmektedir.


Rüyada Kek Dağıtmak

Rüya sahibinin rüyasında kek dağıttığını görmesi kişinin geçirdiği zor günlerin ardından rahata kavuşacağına yorumlanmaktadır. Rüyada kek dağıtmak, alınacak olan müjdeli haber anlamına da gelmektedir.


Rüyada Kek Yapmak

Rüyada kek yaptığını görmek, rüyada kek görmek kadar hayırlı yorumlanmamaktadır. Rüya sahibinin başına istemediği şeylerin geleceğine ve bir süre parasızlık çekeceğine delalet eder.


Rüyada sahibinin rüyasında kek görmesi. Kısmet demektir. Rüyayı gören kişiye ailesinden çok büyük bir miras kalacağı anlamına gelmektedir. Ayrıca rüyada kek görmek, bekar kişiler için ferah ve mutlu gönül ilişkileri anlamına gelmektedir.


Rüyada Kek Yemek

Rüya sahibinin rüyasında kek yediğini görmesi , kişinin elde edeceği bol kazanca ve nimete delalet eder.


Rüyada Kek Almak

Rüya sahibinin rüyasında kek aldığını görmesi kişinin çevresinde bulunan hayırlı insanlara delalet etmektedir. 


Rüyada Kek Kalıbı Görmek

Rüya sahibinin rüyasında kek kalıbı görmesi, hayra yorulmamaktadır. Rüya sahibinin hayatındaki her şeyin bir anda değişeceğine, kötü günler geçireceğine yorumlanmaktadır.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yaz