Rüyada Kelebek Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kelebek Görmek

Rüyada kelebek görmek, gerçek aşkı, mutluluğu ve huzuru bulacağına yorulmaktadır. Rüya sahibinin müjdeli haberler alacağına, bu haberlerin sadece kendisini değil çevresinde bulunan insanları da mutlu edeceğine delalet etmektedir.

Rüya tabirlerinde rüyada kelebek görmenin yorumu ayrıca şu şekillerdedir:


Rüyada Kelebek Yakalamak

Rüyada kelebek yakalamak, hayırlı bir işe işaret etmektedir. Rüya sahibinin yaptığı bir hatadan dolayı pişmanlık yaşadığına ve bu nedenle çevresindeki insanlardan özür dileyeceğine delalettir.


Rüyada Mavi Kelebek Görmek

Rüyasında mavi kelebek görmek, kişinin hayatında olumlu gelişmeler yaşanacağına, ayrıca özgürlük olarak da yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin aynı zamanda düşmanlara sahip olacağına, düşmanlarını kolay bir şekilde alt edeceğine rivayet eder.


Rüyada Beyaz Kelebek Görmek

Rüya sahibinin rüyasında beyaz kelebek görmesi kişinin sevdiklerinden uzak kalınca hemen onları özlediğine, duygusal bir yapıya sahip olacağına delalet etmektedir.


Rüyada Büyük Kelebek Görmek

Rüyada büyük kelebek görmek, rüya sahibinin sevdiği insandan ilgi görmemesine üzüldüğü anlamına gelmektedir.


Rüyada Renkli Kelebek Görmek


Rüyada Kelebek Sürüsü Görmek

Rüyada kelebek sürüsü görmek, rüyayı gören kişinin etrafında bulunan tatlı dilli ama aslında kendisine düşmanlık besleyen birine delalet eder.


Rüyada Siyah Kelebek Görmek

yorumcularına göre rüyasında siyah kelebek görmesi kişinin başına olumsuz olaylar geleceğine, bu yüzden mutsuz ve huzursuz olacağına rivayet eder.


Rüyada kelebek görmek

Rüyada kelebek görmek, kişinin hayatına yeni birinin gireceği demektir. Rüya sahibinin güzel günler geçireceğine, eğer evli ise mutlu bir evlilik hayatı geçireceğine, bekar ise hayırlı bir ilişkiye başlayacağı anlamına gelmektedir.


Rüyada Kelebek Öldürmek

Rüyada ölmüş kelebek görmek, rüya sahibinin kendisine zarar verecek olan birini fark ederek, onun planlarını bertaraf edecek olmasına yorulmaktadır.


Rüyada Uçan Kelebek Görmek

Rüyada uçan kelebek görmek, yaşanacak güzel gelişmelerin habercisidir. Ayrıca rüya sahibinin gönlü ve eli bol kimseler ile dostluk kuracağına da delalet eder.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yaz