Rüyada Kendi Ölümünü Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kendi Ölümünü Görmek

Rüyada kişinin kendi ölümünü görmesi, zorlu bir döneme yorulur. Rüya sahibinin doğru yoldan çıktığına ve dini vecibelerini yerine getirmediğine delalet eder. 

Rüyada kendi ölümünü görmenin bir başka yoruma göre ise farklılık göstermektedir. Bir yazarı yani rüya tabircisi, bu rüyayı tövbe etme, dince yükselme, kötülükten pişman olma, doğru yola ulaşmaya yormaktadır.


Rüyada Öldükten Sonra Yaşamaya Devam Ettiğini Görmek

Rüyada öldüğünü ancak hala yaşamaya devam ettiğini görmek, kişinin sıkıntıların ardından feraha ereceğine delalet eder. Rüyada öldükten sonra yaşamak, kişinin hayatında bazı sorunlar yaşayacağına, dik durması gerektiğine, sorunların yavaş yavaş çözüleceğine alamet etmektedir.


Rüya sahibinin rüyasında kendi öldüğünü görmesinin yorumu zorlu zamanlar geçirecek demektir. Dini vecibelerini az yapmaya, doğru yolu bulamamaya işarettir. Bazen de bu rüya bozulmayacak tövbe, dince yükselme, kötülükten pişman olma, doğru yola ulaşma anlamlarına da gelmektedir.


Rüyada Ölüm Anında Olduğunu Görmek

Rüyada ölüm anını görmek, rüya sahibinin etrafındaki menfaatçi bir kimseye işaret etmektedir. Rüyada ölüm anında öldüğünü görmek, rüya sahibinin çok fazla düşmanı olduğuna, dikkatli olması gerektiğine, bazı tartışmalara karışmak zorunda kalacağına yorulur. 


Rüyada Çıplak Halde Öldüğünü Görmek

Rüyada çıplak olarak öldüğünü görmek, rüya sahibi için hayırlı olarak yorumlanmaktadır. Kişi her ne halde olursa olsun makama ve hayra ulaşacağına alamet eder. Rüyada çıplak bir şekilde öldüğünü görmek, kişinin elinin uzun olduğuna, ailede sevildiğine ve iyi bir insan olduğuna işarettir.


Rüyada Teneşirde Uzandığını Görmek


Rüyada İntihar Ettiğini Görmek

Rüya sahibinin yaşadıklarından ötürü pişmanlık duyduğunu ve tövbe edeceğini göstermektedir. Rüyada intihar etmek, kişinin başarılı ve yetenekli birisi olduğuna, hayatında çok güzel gelişmelerin yaşanacağına, güler yüzlü bir kişiliğe sahip olduğuna da yorulur.


Rüyada Öldürüldüğünü Görmek

Rüyada bir kimse tarafından öldürüldüğünü gören kimse, sıkıntılı ve zor bir yaşama sahip olur. Bazı rüya tabiri yorumcularına göre rüyada öldürülmek, kişinin yaşadıklarından dolayı stres içerisinde olduğuna delalet eder. Rüyada öldürüldüğünü görmek, genel olarak sıkıntıya işarettir.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yaz