Rüyada Keselenmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Keselenmenin Anlamı ve Yorumu

Rüyada keselenmek, rüya sahibinin dertlerinden, hayatın kederinden, sıkıntılardan ve zorluklardan kurtulacak olmasına yorulmaktadır. Aynı zamanda hasta olanların şifa, huzur ve mutluluğa kavuşacağına delalet eder.

Rüyada keselenmenin bir başka yoruma göre benzer anlamlar taşımaktadır. Bir yazarı yani rüya tabircisi, bu rüyayı hayatın olumlu yönde ilerleyeceğine, işlerin açılacağına yormaktadır. Rüyayı gören kişinin hayatını kabusa çeviren kötü ve tatsız olayların sona ermesine ve eski neşesine kavuşmasına delalet eder.

Rüya tabirlerinde rüyada keselenmenin anlamı ayrıca şu şekillerdedir:


Rüyada Hamamda Keselenmek

Rüya sahibinin rüyasında hamamda keselendiğini görmesi kişinin günahlarından arınacağına, harama el uzatmayacağına, vatana millete hayırlı işler yapacağına, ailesine bağlı bir evlat olacağına delalet eder.


Rüyada Keselenmek Kir Görmek

Rüya sahibinin rüyasında keselenerek kirinin çıktığını görmesi kişinin kötü alışkanlıklarını bırakacağına, işlerinin yoluna gireceğine, yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine yorulur.


rüyada keselenmek görmek

Rüya sahibinin rüyasında keselenmek görmenin, kişi için günahlarından arınacağı demektir. Rüya sahibinin doğru yola yöneleceğine, kötü alışkanlıklarını bir kenara bırakacağına, sağlıklı besleneceği anlamına gelmektedir.

Rüyada Sabunla Keselenmek

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyasında sabunla keselendiğini görmesi kişinin zor bir süreç içerisinde çıkacağına, dostlarının yanında olacağına, kötü niyetli insanları hayatında çıkaracağına rivayet eder.


Rüyada Sokakta Keselenmek

Rüyasında sokakta keselendiğini gören kişinin işinde sıkıntı çekeceğine, fakat daha sonradan rahata kavuşacağına, çektiği sıkıntıların sonunun iyi olacağına yorumlanmaktadır.


Rüyada Birisi Tarafından Keselenmek

Rüya tabircilerine göre rüyasında birisi tarafından keselendiğini gören kişinin akrabası tarafından kendisine büyük bir miras kalacağına yorulur.


Rüyada Tellak Görmek

Rüyada tellak görmek, resmi bir dairede çalışan bir kişinin varlığına işaret etmektedir.


Rüyada Birini Keselemek

Rüyasında birini keselediğini görmek, rüya sahibinin ihtiyacı olan bir kişiye yardımda bulunacağını göstermektedir.


Rüyada Kese Yapmak

Rüyada kese yapmak, temizliğe, rahatlığa, sakinliğe ve huzura işaret etmektedir.


Rüyada Hamam Görmek

Rüyada hamam görmek, rüya sahibinin kendisini uzunca bir süre dinlenmeye bırakacağına, kalabalıktan, stresten uzak kalma ihtiyacına yorulur.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yaz