Rüyada Kesildiğini Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kesildiğini Görmenin Anlamı ve Yorumu

Rüyada kesildiğini görmek, hayırlı bir rüya yorumlanmamaktadır. Rüya sahibinin iş ve aile hayatında çeşitli sorunlar yaşayacağına, kazandığı paradan hayır görmeyeceğine delalet eder. Rüyada kesildiğini görmek, bir başka yoruma göre de, olumsuz şekilde anlamlandırılmaktadır. Bu rüya ortaya çıkacak kısır durumlara yorulmaktadır. Ayrıca bu durumdan dolayı kişinin emeklerinin boşa gideceğine işaret eder.

Rüya tabirlerinde rüyada kesildiğini görmenin yorumu ayrıca şu şekillerdedir:


Rüyada Saçının Kesildiğini Görmek

Rüyada saçının kesildiğinin görmek, aile içerisindeki huzur ve mutluluğa yorulmaktadır.

Rüyada kesildiğini görmek, çok para kazanacağına fakat kazandığı paranın haram olacağına hiç bir şekilde hayrını göremeyeceği demektir. Zengin bir hayat süreceğine fakat vicdanının rahat olmayıp mutlu olamayacağına içinde hep bir sıkıntının olacağı anlamına gelmektedir.


Rüyada Elinin Kesildiğini Görmek

Rüyayı gören kişinin, ilgi duyduğu insana açılacağına ve bu kişiyle mutlu bir beraberliğe adım atacağına işaret eder.


Rüyada Ayağının Kesildiğini Görmek

Rüya sahibinin yakın zamanda gerçekleştireceği hayırlı çalışmalara ve kazançlara delalet eder.


Rüyada Parmağının Kesildiğini Görmek

Rüya sahibinin, yakın bir zamanda yaşayacağı kötü bir olay yüzünden elindeki mallarını kaybedeceğine ve çok büyük sıkıntılar yaşayacağına delalet eder.


Rüyada Kulağının Kesildiğini Görmek

Rüyayı gören kişinin, çevresindeki bir kadının evliliğinde yaşanan sorunlara işaret etmektedir.


Rüyada Bacağının Kesildiğini Görmek

Rüyasında bacağının kesildiğini gören kişi, ailesiyle uzun bir yolculuğa çıkacağına, hayatının geri kalanını orada geçireceğine, sessiz, sakin, huzurlu bir hayat süreceğine işarettir.


Rüyada Ağacın Kesildiğini Görmek

Rüyasında ağacın kesildiğini gören kişinin, emek verip çalıştığı projelerin sorunsuz ilerlerken bir anda sorun çıkacağına ve kişinin hayatının alt üst olacağına, rüya sahibinin mutsuz ve huzursuz olacağına fakat durumun düzeleceğine delalet eder.


Rüyada Tırnaklarını Kestiğini Görmek

Rüyasında tırnaklarını kestiğini gören kişinin, hayatındaki zorlukları kolayca aşabileceğine, birisini çok seveceğine, ona çok fazla bağlanacağına, sonunda üzülenin rüya sahibi olacağına rivayet eder.


Rüyada İnek Kesildiğini Görmek

Rüyasında inek kesildiğini görmek, hayırlı bir rüyadır. Rüya sahibini güzel günlerin beklediğine, ailesi ve sevdiği kişiyle birlikte dertten, sıkıntıdan uzak bir yere taşınacağına, mutlu mesut yaşayacaklarına rivayet edilir.


Rüyada Sakalının Kesildiğini Görmek

Rüyasında sakalının kesildiğini gören kişinin, yaşadığı onca kötü ve zor olaylara rağmen etrafına neşe saçan birisi olacağına, insanların rüya sahibine saygın bir kişi olarak bakacağına da işaret eder.


Rüyada Devenin Kesildiğini Görmek

Rüya tabircilerine göre devenin kesildiğini gören kişi, sessiz ve sakin bir hayat süreceğine, kimseyle bir sorunu olmayacağına, kavgadan ve kargaşadan uzak huzurlu bir hayata sahip olacağına delalet eder.


Rüyada Et Kestiğini Görmek

Rüyasında et kestiğini gören kişinin, kötü bir olay yaşadığına, bu olayın rüya sahibini derinden etkilediğine, kısa bir dönem mutsuz ve keyifsiz olacağı anlamına gelmektedir.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yaz