Rüyada Keşkek Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Keşkek Görmenin Anlamı ve Yorumu

Rüyada keşkek görmek, genellikle iyiye yorulmaktadır. Rüya sahibinin işlerinin iyiye gittiğine, kazancının giderek artacağına ve refaha kavuşacağına delalet eder. Bu rüya hem maddi hem de manevi anlamda yıpratılmaya rivayet eder.. Rüyayı gören kişinin doğru sözlü ve akıllı bir kimse olmasına rağmen, çevresindeki bazı insanlar tarafından kandırıldığına delalet eder.

Rüya tabirlerinde rüyada keşkek görmenin anlamı ayrıca şu şekillerdedir:


Rüyada Keşkekçi Görmek

Rüyada keşkekçi görmek, rüya sahibinin etrafındaki dedikoducu, fesat bir insanın varlığına işaret eder. Bu rüya aynı zamanda, kötü bir işle uğraşarak can yakan bir kişiye de yorulmaktadır.

Rüyada keşkek görmek, rüya sahibinin yardıma muhtaç insanlara elinden gelenin en iyisini yaparak yardım ettiği demektir. Kişinin yalan söylememeye özen gösterdiğine, sözünün eri bir insan olduğuna, etrafındaki insanların rüya sahibine saygı göstereceği anlamına gelmektedir.


Rüyada Bulgur Pilavı Görmek

Rüyada bulgur pilavı görmek, rüya sahibin kazancının artacağına, bereket ve bolluk içerisinde yaşamaya yorulmaktadır.


Rüyada Pişmiş Keşkek Görmek

Rüyasında pişmiş keşkek gören kişinin, iş hayatında çok büyük sorunlar yaşayacağına, bu sorunlarla uğraşırken maddi çöküş yaşayacağına delalet eder.


Rüyada Bozuk Keşkek Görmek

Rüyada bozuk keşkek görmek, rüya sahibinin büyük maddi kazançları olacağına, sıkıntılarının biteceğine, mutlu ve mesut bir hayat yaşayacağı anlamına gelmektedir.


Rüyada Keşkek Kazanı Görmek

Rüyasında keşkek kazanı gören kişinin, arkasından kötü söz söyleyen bir yakınının olmayacağına, iyi ve güzel dostluklar edineceğine, kişiyi hayal kırıklığına uğratacak bir yakınının olmayacağına işaret eder.


Rüyada Keşkek Karıştırdığını Görmek

Rüyada keşkek karıştırdığını görmek, kişinin hastalıklarından ve yaşamış olduğu sıkıntılarından kurtulacağına, mutlu ve huzurlu hayatın kişiyi beklediği rivayet edilir.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yaz