Rüyada Kestane Görmek, Yemek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kestane Görmek

Rüyada kestane görmek, kişinin hayırlı işlere gireceğine yorulur. Rüya sahibinin helal mal elde edeceğine, sağlıklı bir yaşamı olacağına, yardıma muhtaç birisine yardımda bulunacağına işaret eder.


Rüyada Pişmiş Kestane Görmek

Rüyada pişmiş kestane görmek, rüyayı gören kişinin genç yaşlarda çok fazla sorumluluk alacağına, sıkıntılı dönemlere gireceğine işaret etmektedir. Rüya sahibinin çok iyi dostlar edineceğine, dostları sayesinde maddi olarak rahata kavuşacağına rivayet etmektedir


Rüyada Kestane Şekeri Görmek

Rüyada kestane şekeri görmek, çok mutlu ve sevinç dolu olmaya, evlat sahibi olup huzura ermeye delalet eder. Kişinin yaşadığı sıkıntıların sona ereceğine, eşiyle ve çocuklarıyla bolluk içerisinde yaşayacağına alamet eder.


Rüyada Kestane Yediğini Görmek

Rüyada kestane yediğini görmek, rüyada kestane görmek benzer anlamlar taşımaktadır. Rüya sahibinin çektiği zahmetten, darlıktan ve zorluktan kurtulacak olmasına delalet eder.


Rüyada kestane görmek, kişinin kendisi olmasa bile ailesinden ya da yakınlarından biri kötü bazen de ölümcül bir hastalığa yakalanacak demektir. Babadan kalacak olan ortak bir mal anlamına gelmektedir


Rüyada Kestane Satın Almak

Rüyada kestane satın almak, rüya sahibinin yatırım amaçlı bir arsa ya da ev alacağına işaret eder. Kişinin ailesiyle arasının çok iyi olacağına yorulmaktadır.


Rüyada Kestane Toplamak

Rüyada kestane topladığını görmek, genellikle kişinin ileride çok zengin olacağına alamet eder. yorumcularına göre iyilik yapmaya ve Allah yolunda ilerlemeye delalet eder.


Rüyada Kestane Ağacı Görmek

Rüyada kestane ağacı görmek, genellikle hane içine yorulur. Rüya sahibinin aile hayatının çok güzel ve huzurlu olacağına delalet eder. Ayrıca kişinin işlerinin yolunda gideceği manalarına gelir.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yaz