Rüyada Kilo Almak Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kilo Almak

Rüyada kilo aldığını görmek, maddi anlamda yaşanan sıkıntıların sona ereceğine yorulmaktadır. Rüya sahibinin uzun yıllar boyunca fakirlik çektikten sonra çok zengin biri olacağına işaret eder.

Ayrıca kişinin zenginliğe ulaşınca da yardımsever, eli açık bir kimse olmaya devam edeceği anlamına gelmektedir. 

Rüyada kilo almanın bir başka yoruma göre benzer anlamlar taşımaktadır. Bir yazarı yani rüya tabircisi, bu rüyayı her işte çok büyük kazançlar elde edip, çok büyük mala ve mülke sahip olmaya yormaktadır.


Rüyada 5 Kilo Aldığını Görmek

Rüyada 5 kilo almak, rüya sahibinin istediği hayata, hayallerine kavuşacağına yorulmaktadır. Ayrıca rüya sahibinin çok istediği bir şeyin erken bir vakitte gerçekleşeceğine delalet etmektedir. Kişinin aile bireylerinden birisiyle tartışacağına da işaret etmektedir.


Rüyada Şişmanladığını Görmek

Rüyada şişmanladığını görmek, rüya sahibinin büyük bir kaza geçireceğine, bu kaza sonucunda akıllanacağına, büyük işlere gireceğine delalet etmektedir. Ayrıca rüya sahibinin eşiyle arasının çok iyi olacağına alamet eder.


Rüyada Kilo Verdiğini Görmek

Rüyada kilo vermek, rüya sahibinin işlerini yoluna koyacağına, maddi ve manevi desteğe ihtiyacı olan bir insana yardım edeceğine, hiç ummadığı bir anda büyük miktarda para kazanacağına işaret etmektedir.


Rüyada Kilo Aldığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında kilo aldığını görmesi, iş hayatında ortaya koyduğu başarılı çalışmalar sonucunda iyi bir mevkiye geleceğine alamet eder.


Rüyada Kilo Almış Birini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında kilo almış birini görmesi, herkesin kıskanacağı çalışmalar ortaya koyması sayesinde çok daha fazla maaş alacağına ve yüksek bir mevkiye geleceğine delalet eder.


Rüyada Aşırı Kilo Aldığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında aşırı kilo aldığını görmesi cömert birisi olduğuna, sıkıntılı ve sorunlu kim varsa o kişiye her zaman destek vereceğine, maddi olarak sorun yaşayan kişilere iş vereceğine, gençlerin ve çocukların okuması için yardımcı olacağına ve çok daha büyük kazançlar elde edeceğine delalet eder.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yaz