Rüyada Kilo Verdiğini Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Kilo Verdiğini Görmenin Anlamı ve Yorumu

Rüyada kilo vermek, kişinin güç ve itibar kaybı yaşadığına yorulur. Rüya sahibinin kendine aşırı güveni ve hayranlığı nedeniyle etrafında olup bitenleri geç farkettiğine ve bu nedenle iş hayatındaki bazı sorunları da geç göreceğine işaret etmektedir. Ayrıca kişinin bu nedenle istemediği bir pozisyona düşeceği, kayıplar yaşayacağı anlamına gelmektedir.


Rüyada Çok Fazla Kilo Vermek

Rüya sahibinin çekingen ve ezik bir kişiliği olduğunu göstermektedir. Kişinin hayatı ile ilgili söz sahibi olmaktan uzaklaşmasına ve özellikle evli kişilerin eşlerinden korkar hale gelmesinden dolayı yaşanacak sorunlara işaret eder.

Rüyasında zayıfladığını gören kişi bu rüyayı kişinin her şeyi kontrol edebileceğini düşünen, sert davranışlarından kaynaklanan başkaldırılarla karşılaşacağı demektir. Rüya sahibi bu davranışlar karşısında paniğe kapılarak yanlış kararlar vereceğine de anlamına gelmektedir.


Rüyada Kilo Verip Geri Almak

Kilo verip geri aldığını görmenin , rüyayı gören kişinin yaşayacağı geçici sorunlara işaret eder.  Rüyada kilo verip geri almak sevimsiz bir tartışmanın ortasında kalınacağına, etrafındaki kişilere yardım edeceğine, büyük üzüntüler yaşayacağına işaret eder.


Rüyada Kilo Vermenin Psikolojik Yorumu

Rüya sahibinin gerçek hayatta kilo sorunları olduğunu ve bunu kompleks haline getirmesini simgelemektedir.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yazın