Rüyada Kireç Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kireç Görmenin Anlamı ve Yorumu

Rüyada kireç görmek, genellikle iyiye yorulmaktadır. Rüya sahibinin üzerindeki uğursuzluğun kalkacağına, işleriyle ilgili güzel haberler almasına ve uğradığı musibetlerden kurtulmasına delalet eder. Ayrıca kişinin elde edeceği helal paraya ve mala da delalet eder.

Rüyada kireç görmenin bir başka yoruma göre de olumlu anlamlar taşımaktadır. Bir yazarı yani rüya tabircisi, bu rüyayı iyi huylara, hayırlı ve güzel haberlere yormaktadır. 

Rüya tabirlerinde rüyada kireç görmenin yorumu ayrıca şu şekillerdedir:


Rüyada Kireç Taşı Görmek

Rüyada kireç taşı görmek, rüyayı gören kişinin sağlam bir şekilde kuracağı, hayırlı kısmetlerine işaret eder.

Rüyada kireç görmek, rüya sahibinin dinine çok önem verdiğine, Allah’a en iyi kulluk yapmak için uğraştığı demektir. Rüya sahibinin yardıma muhtaç insanlara yardım edeceği, onlarla muhabbet edeceği anlamına gelmektedir.


Rüyada Kireç Kuyusu Görmek

Rüya sahibinin bereketli bir ömür süreceğine ve yakın zamanda mutlu haberler alacağına delalet eder.


Rüyada Kireç Fırını Görmek

Rüyada kireç fırını gömek, kişinin sıkıntı ve stresten kurtulacağına yorulmaktadır.


Rüyada Kireç Fırını Yapmak

Rüyada kireç fırını yaptığını görmek, rüya sahibinin aile içerisinde alacağı kararlara ve bu kararlardan sonra ailecek huzur ve mutluluğa kavuşacaklarına delalet eder.


Rüyada Suda Kireç Görmek

Rüyasında suda kireç gören kişinin, düzgün ve huzurlu giden hayatının değişeceğine, dertlerinin artacağına, sıkıntı içerisinde olacağına işaret eder.


Rüyada Toz Kireç Görmek

Rüyasında toz kireç gören rüya sahibinin, hayallerine ve istediği hayata kavuşmak için asla yapmam dediği şeyleri yapacağına, kötü bir insan olacağına rivayet eder.


Rüyada Kireç Temizlemek

Rüyada kireç temizlemek, rüyasında kireç temizlediğini gören kişinin, hayatında yapmış olduğu hataların ve haksızlıkların farkına varacağına, elinden geldiği kadarını düzeltmeye çalışacağına delalet eder.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yaz