Rüyada Kısmet Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kısmet Görmek

Rüyada kısmet görmek, maddi anlamda rahata ermesine, borçlardan kurtulmaya, bazen de yeni ve hayırlı iş teklifleri alacağına yorulmaktadır. Rüya sahibinin maddi ve manevi açıdan rahata kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada kısmet görmenin bir başka yoruma göre de olumlu anlamlar taşımaktadır. Bir yazarı yani rüya tabircisi, bu rüyayı güzel bir rüya olarak yorumlarken aynı zamanda gerçek anlamı ile örtüştürür.

Rüya tabirlerinde rüyada kısmet görmenin manası ayrıca şu şekillerdedir:


Rüyada Kısmet Çıktığını Görmek

Rüyada kısmet çıktığını görmek, rüyayı gören kişinin bolluğa ve berekete kavuşacağına işaret eder. Rüyada kısmet çıkması, kişinin bazı sorunlarla mücadele edeceğine, aile hayatı içerisinde çok sevinçli haberler alacağına, endişe ettiği bazı durumların ortadan kalkacağına yorulur. Rüyada kısmetin çıkması, rüyayı gören rüya sahibinin kişisel bakımına dikkat ettiğine yorulur.

Rüyada kısmet görmek, kişinin aile hayatının huzur ve mutluluk içerisinde olacağı demektir. Rüya sahibinin zorlu bir süreç içerisinden arkadaşlarının yardımı ile çıkacağına, maddi gelirinin normale döneceğine, şükür edeceği anlamına gelmektedir.


Rüyada Kısmetinin Açıldığını Görmek

Bir kişinin rüyasında kendi kısmetinin açıldığını görmesi, iyi yorulmaz. Bu rüya genellikle şanssızlık ve uğursuzluk anlamına gelir. Rüyada kısmetin açıldığını görmek, rüya sahibinin aile hayatı içerisinde sorun yaşayacağına, çeşitli nedenlerden dolayı eş, sevgili veya bir dost ile ayrılmaya işarettir. Ayrıca kişinin elinde bulunduğu imkanları iyi bir şekilde değerlendiremeyip hüsrana uğrayacağına yorulur. 


Rüyada Kısmet Çıkması

Rüyada kısmet çıkması iyiye yorulur. Rüya sahibinin düzenin, huzurun, mutluluğun ve sağlığın daim olacağına delalet eder. Rüyada kısmet çıkması, çok sevinçli haberler ile karşılaşmaya ve eldeki fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirmeye işarettir. Rüya sahibinin işinde çok fazla yoğun olacağına, sabretmesi gerektiğine, emeklerinin karşılığını alacağına alamet eder.


Rüyada Kısmetin Kapandığını Görmek


Rüyada Erkek Kısmet Görmek

Rüyada erkek kısmet görmek, rüya sahibinin işlerinde çok başarılı birisi olduğuna, bazı konularda yeteneğini hala farkedemeğine, sorunlarının günden güne azalacağına yorulur. Rüyada erkek kısmet görmek, kişinin hayatına heyecan ve hareketlilik geleceğine işaret eder.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yaz