Rüyada Kıvırcık Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kıvırcık Görmenin Anlamı ve Yorumu

Rüyada kıvırcık görmek, rüya sahibinin aile ya da iş hayatında yaşanan sorunlarla uğraştığına, çözmeye çalıştığı problemler konusunda ikilimde kalacağına yorulmaktadır.. Ayrıca kişinin bu kararsızlığı yüzünde sürekli olarak başa döneceğine de delalet eder.

Genel olarak  yazarları yani rüya tabircileri tarafında aile ya da iş hayatına yorumlanan bu rüya, aynı zamanda kişinin kesin kararlar alması yönünde uyarı niteliği de taşımaktadır.

Rüya tabirlerinde rüyada kıvırcık görmenin anlamı ayrıca şu şekillerdedir:


Rüyada Kıvırcık Salata Görmek

Rüyada kıvırcık salata görmenin rüya tabiri, kişinin iş ya da aile hayatında karşısına çıkan sorunlara karşı bir çözüm yolu bulmak demektir. Bunun için çok büyük bir uğraş verdiğine alamet eder.


Rüyada Kıvırcık Saç Görmek

Rüya sahibinin rüyasında kıvırcık saç görmesi kişinin iş ve aile hayatında çok büyük başarılar kazanacağına, büyük projelere imza atacağına, vatana millete hayırlı işler başaracağına delalet etmektedir.


Rüyada Kıvırcık Saçlı Kız Görmek

Rüya sahibinin rüyasında kıvırcık saçlı kız görmesi kişinin bekar ise evleneceğine delalet eder.

Hayırlı evlat sahibi olacağına, mutlu bir ilişkisinin olacağına, ailesine bağlı hayırlı evlat olacağına yorumlanır.

Rüyada kıvırcık görmek

Rüyada kıvırcık görmek, kişinin bol kazançlı iş hayatına sahip olacağı demektir. Rüya sahibinin önemli kararlar alacağına, bu kararların daima arkasında duracağına, ailesinin desteği ile daha da güçleneceği anlamına gelmektedir.


Rüyada Kıvırcık Marul Görmek


Rüyada Yeşil Kıvırcık Görmek

Rüya tabircilerine göre rüyasında yeşil kıvırcık gören kişinin uzun bir aradan sonra iş hayatında atılacağına delalet eder. Bol kazançlı işler yapacağına, sağlıklı bir yaşam süreceğine yorulur.


Rüyada Başkasının Saçını Kıvırcık Görmek

Rüya sahibinin rüyasında başkasının saçını kıvırcık görmesi huzur dolu bir ömre, sağlıklı bir yaşama yorulmaktadır. Ailesi ile mutlu mesut yaşanacağına delalet eder.


Rüyada Kıvırcık Saçlı Erkek Görmek

Rüya sahibinin rüyasında kıvırcık saçlı erkek görmesi kişinin aile hayatının mutlu ve huzur dolu olacağına yorulmaktadır. Zor işlerinin altından aile büyüklerinin yardımı ile kalkacağına yorumlanmaktadır.


Rüyada Kıvırcık Yediğini Görmek

Rüya sahibinin rüyası iyiye yorulmaktadır. Çok hayırlı bir şekilde sorunlarına çözüm bulacağına yorulmaktadır.


Rüyada Kıvırcık Saçı Düz Görmek

Rüyayı gören kişinin sıkıntı çözmek demektir. İş hayatında çok büyük sıkıntı yaratan bir sorunun yakın bir zaman içinde çözüleceğine işaret eder.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yaz