Rüyada Kız Arkadaş Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kız Arkadaş Görmek

Rüyada kız arkadaş görmek, genellikle değişime işaret etmektedir. Rüya sahibinin alacağı yeni kararların hayatında önemli değişiklikler doğuracağı anlamına gelmektedir. 

Rüyada kız arkadaş görmenin bir başka yoruma göre ise farklılık göstermektedir. Bir yazarı yani rüya tabircisi, bu rüyayı söz ya da nişan gibi bir durumun yaşanacağına yormaktadır.

Rüya tabirlerinde rüyada kız arkadaş görmenin manası ayrıca şu şekillerdedir:


Rüyada Eski Kız Arkadaşı Görmek

Rüyada eski kız arkadaşı görmek, ticari hayatta yapılacak olan bir anlaşmaya ya da hediye vermeye yorulmaktadır. Rüya tabiri yorumcularına göre rüyada eski kız arkadaşı görmek, rüya sahibinin hanesinden huzurun eksik olmayacağı manalarına gelmektedir.


Rüyada Kız Arkadaş Öpmek

Rüyada kız arkadaş öpmek, çok hayırlı bir rüyadır. Rüyayı gören kişinin sorunlarını aşmak için sabretmesi gerektiğine işaret eder. Ayrıca rüya sahibinin çok büyük bir işe gireceğine bu işten karlı çıkacağına delalet etmektedir.


Rüyada Kız Arkadaşa Sarılmak

Rüya sahibin yaptığı bir şeyden dolayı pişmanlık duyduğuna ve af dileyeceğine işaret eder. Rüya tabiri yorumcularına göre rüyada kız arkadaşa sarılmak mutluluk manalarına gelir. Rüya sahibinin kız arkadaşıyla çok mutlu olacağına alamet etmektedir.


Rüyada Kız Arkadaşla Konuşmak

Rüya sahibinin geleceğe dair yaptığı planlara işaret etmektedir. Kişinin yapacağı bir mekan değişikliğinin kendisine oldukça iyi geleceğine ve huzuru bulacağına da alamet eder.


Rüyada Kız Arkadaşa Sarılmak

Rüyada düşmanlık görmek, kişinin tam tersine uzun zamandır arasının bozuk olduğu biriyle yeniden görüşmeye başlayacağına, aradaki buzların eriyeceğine delalettir.


Rüyada Kız Arkadaşla Kavga Etmek

Rüyada kız arkadaşla kavga etmek, hayırlı olaylara delalet etmektedir. Evliliğe giden yola girileceğine, mutlu bir yuvaya işaret etmektedir.


Rüyada Kız Arkadaşla Dans Etmek

Rüyada kız arkadaşla dans etmek, kötü giden ilişkinin veya ayrılığın sonrasında her şeyin düzeleceğine delalet etmektedir. Tarafların karşılıklı konuşup barışacağına mutlu bir ilişki yaşayacaklarına işaret eder.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yaz