Rüyada Klima Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Klima Görmek

Rüyada klima görmek, genellikle kişinin hayatına yorulmaktadır. Rüya sahibinin iş hayatında çok istediği ancak yaşanan bazı problemlerden dolayı gerçekleştiremediği çalışmalara, sorunlarından kurtulduktan sonra gerçekleştirecek olmasına delalet eder.

Bazı tabirciler rüyayı, kişinin yaşadığı sorunlardan kurtulacağına ve sıkıntıların yarattığı rahatsızlıkların iyileşeceğine yormaktadır.

Rüya yorumlarında rüyada klima görmenin anlamları ayrıca şu şekillerdedir:


Rüyada Bozuk Klima Görmek

Rüyada bozuk klima görmek, ortaya çıkacak olan kötü ve sıkıntılı durumların habercisidir. Rüyada bozuk klima görmek, rüya sahibinin yeteneklerini keşfedeceğine, sevinçli ve güzel haberler alacağına, sorunlarından kolay bir şekilde kurtulacağına alamet eder.


Rüyada Klimanın Çalışmamasını Görmek

Rüyada klimanın çalışmamasını görmek, iş hayatındaki bazı problemlerin sosyal hayatı etkileyeceğini göstermektedir. Rüyada klimanın çalışmadığını görmek, kişinin neşeli ve güler yüzlü birisi olduğuna, dualarının kabul olacağına, sosyal hayatında çok mutlu olacağına delalet eder.


Rüyada Soğuk Klima Görmek

Rüyada soğuk klima görmek, aile ve sosyal hayatta yaşanan ve çok kötü bir şekilde sonuçlanacak bir olayın büyümeden kapanacağına alamet eder. Kişinin rüyasında soğuk klima görmek, hayırlı ve karlı bir iş için yüklü bir miktarda para ödemeye rivayettir.


Rüyada Vantilatör Görmek

Rüyada vantilatör görmek, rüyayı gören kişinin sıkıntılardan, sorunlardan kurtularak, mutlu ve güzel günler geçireceğine yorulur. Rüyada vantilatör görmek, çok hayırlı bir rüyadır. Kazancı arttırmaya ve makam sahibi olmaya yorulur.


Rüyada Fan Görmek

Rüyada fan görmek, rüya sahibinin aile ve iş hayatında gerçekleştireceği iyi olaylara delalet eder. Rüyada fan görmek, kişinin hayallerine en kısa sürede ulaşacağına, hayatında yeni bir sayfa açacağına delalet eder. Kişinin etrafındaki bazı kötü niyetli insanları hayatından çıkarması gerektiğine işarettir. Uyarı niteliğinde bir rüyadır.


Rüyada klima görmek, kişinin hayallerinin gerçekleşmeyeceği demektir. Rüya sahibinin iş hayatındaki başarısızlığı nedeniyle iş değiştireceği fakat o işte de başarısız olacağı anlamlarına gelmektedir.


Rüyada Klima Kumandası Görmek

Rüyada klima kumandası görmek, kişinin hayatıyla alakalı kararları kendi alacağına rivayet eder. Rüyada klima kumandası görmek, sosyal hayatta çok sevilmeye yorulur.


Rüyada Klimanın Yere Düştüğünü Görmek

Rüya sahibinin hayatında çöküşler olacağına ve toparlamak için çok çalışması gerektiğine işaret eder. Rüyada klimanın yere düşmesi hayal kırıklığına uğramaya delalet eder.


Rüyada Çalışan Klima Görmek

Rüyada çalışan klima görmek, rüya sahibinin hayatındaki bazı sorunların düzeleceğine alamet eder.


Rüyada Sıcak Klima Görmek

Kişinin rüyasında sıcak klima görmesi, rüya sahibinin çevresiyle olan ilişkisine delalet etmektedir.


Rüyada Eski Klima Görmek

Rüyada eski klima görmek, kişinin geçmişte yaşadığı sorunun yine karşısına çıkacağına rivayet eder.


Rüyada Yeni Klima Görmek

Kişinin rüyasında yeni klima görmesi, rüya sahibinin gelecekte iyi makamlarda olacağı anlamına gelmektedir. Rüyada yeni klima görmek, malının ve parasının artmasına yorulur.


Rüyada Klima Taktırdığını Görmek

Rüyada klima taktırdığını görmek, kişinin yeni başlangıçlar yapacağına yorulur. Rüyada klima taktırmak, emir altında çalışacak insanlara ve sıkıntılı duruma düşmeye işarettir.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yaz