Rüyada Koku Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Koku Görmenin Anlamı ve Yorumu

Rüyada koku görmek, farklı şekillerde yorumlanabilmektedir. Bazı yorumculara göre bu rüya, çok hayırlı haberlere işaret eder. Aynı zamanda rüya sahibinin iş ve özel hayatında yaşanacak güzel gelişmeleri de göstereceğine delalet eder.

Rüyada koku görmenin bir başka yoruma göre ise farklılık göstermektedir. Bir yazarı yani rüya tabircisi, bu rüyayı ağır hastalığa ya da iş hayatında yaşanacak sorunlara yormaktadır.

Rüya tabirlerinde rüyada koku görmenin anlamı ayrıca şu şekillerdedir:


Rüyada Koku Duymak

Rüyada koku duymak, genellikle hayra yorulur. Rüya sahibinin hayatındaki güzel değişikliklere işaret etmektedir.

Rüyada koku görmek, rüya sahibinin kendisini ve ailesini ilgilendiren güzel haberler alacağına, kişinin kendisini çok seven birine kavuşacağı demektir. Rüya sahibinin evinden huzurun eksik olmayacağına, mutlu ve çocuklu bir hayat süreceği anlamına gelmektedir.


Rüyada Çiçek Koklamak

Rüyasında çiçek kokladığını gören rüya sahibinin, kötü yönde giden hayatının bir anda tersine döneceğine, kişinin bütün sorunlarının ortadan kalkacağı manasına gelmektedir.


Rüyada Koku Koklamak

Rüyada koku koklamak, aile yaşantısıyla ilgili güzel bir habere delalettir.

Rüyada parfüm görmek hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.


Rüyada Parfüm Görmek


Rüyada Deodorant Görmek

Rüyada deodorant görmek, kişinin çok istediği bir işe girişerek, büyük atılımlarda bulunacak olmasına yorulmaktadır.


Rüyada Pis Koku Görmek

Rüyasında pis koku gören rüya sahibinin, iş hayatının zorlu ve disiplinli geçeceğine, kişinin nefes dahi alacak zamanı olmayacağına, kötü bir dönem geçireceğine delalet eder.


Rüyada Koku Şişesi Görmek

Rüya sahibinin rüyasında koku şişesi görmesi, tek başına yaşamaktan mutlu olduğuna, ama aşk hayatının hareketleneceğine işarettir.


Rüyada Parfüm Hediye Etmek

Rüyasında parfüm hediye ettiğini gören rüya sahibinin, elindekini paylaşmayı bilen hayata mutlu gözlerle bakan, hayattan zevk almasını bilen, kafasına estiğini yapan bir birey olacağına rivayet edilir.

NeOldu.Com/Rüya Tabirleri

Yorum Yaz