Rüyada Kolonya Görmek, Koklamak Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kolonya Görmek

Rüyada kolonya görmek, hayra yorulmamaktadır. Rüya sahibinin hayatını olumsuz yönde etkileyecek olayların yaşanmasına, planların gerçekleşmemesine ve hayal kırıklıklarına, hayatının karardığına, şanssız olmasına delalet etmektedir.

Rüyada kolonya görmenin  genel olarak uğursuzluk ve şanssızlık anlamına gelir. Bir  yazarı bu rüyayı, kişinin geçim sıkıntısına düşeceğine ve üzüntüden hastalığa yakalanacağına delalet etmektedir.


Rüyada Kolonya Koklamak

Rüyada kolonya koklamak, kişinin şifa bulmasına ve dertlerinden kurtulmasına yorulmaktadır.


Rüyada kolonya görmek

Rüyada kolonya görmek, kişinin zorlu bir süreç içerisine gireceğine, ailesinin daima yanında olacağı demektir. Rüya sahibinin şansız olacağına bu nedenle de sürekli mutsuz olacağı anlamına gelmektedir.


Rüyada Kolonya Sürmek

Rüyada kolonya sürdüğünü görmek, kişinin toplum tarafından sevilen ve sayılan bir insan olacağını göstermektedir.


Rüyada Kolonya İçmek

Rüyada kolonya içmek, haram mal anlamına gelir. Rüya sahibinin hak etmeden, alın teri dökmeden bir kazanca sahip olacağına yorulmaktadır. 


Rüyada Kolonya Şişesinin Kırılması


Rüyada Kolonya Almak

Rüyada kolonya almak, kişinin sevdiği kişiye kavuşacağı ve bir ömür mutlu olacağını göstermektedir.


Rüyada Kolonya Tutmak

Rüyada kolonya tutmak, rüya sahibinin kişiliğine yorulur. Rüyayı gören kişinin alçak gönüllü, yardımsever ve güler yüzlü oluşuna delalet eder.


Rüyada Kolonya Dökmek

Rüyada kolonya döktüğünü gören kişinin, iş hayatında büyük zarara uğrayacağına, işlerinin tersine döneceğine, emek vererek ulaştığı makamından düşeceğine delalet eder.


Rüyada Kolonya Görmenin Psikolojik Yorumu

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada kolonya görmenin psikolojik yorumu kişinin temizliğe çok önem verdiğini, titiz olduğunu, odasını veya evini her zaman temiz tuttuğuna işarettir.


Rüyada Dolu Kolonya Şişesi Görmek

Rüyasında dolu kolonya gören kişinin, hayatının bolluk ve bereket içerisinde geçeceğine, hafif bir hastalığa yakalanacağına hastalığının zaman içerisinde geçeceği rivayet edilir.


Rüyada Kolonya Şişeleri Görmek

Hayır ve rızka yorulur.sıkıntılarından kurtulacağına,size kötülük yapmak isteyenlerin işi rast gitmeyeceği anlamına gelmektedir.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yazın