Rüyada Koltuk Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Koltuk Görmek

Rüyada koltuk görmek, resmi bir kurumda, devlet dairesinde ya da devlete bağlı bir yerde göreve atanacağına yorulmaktadır. Rüya sahibinin meslek hayatında yetkili bir makama ulaşacağına delalet etmektedir.

Rüya yorumlarında rüyada koltuk görmenin rüya tabiri ayrıca şu şekillerdedir:


Rüyada Koltuk Bakmak

Rüyada ev için uygun koltuk bakmak, kişinin aile kurma arzusuna işaret eder.


Rüyada koltuk görmek

Rüyada koltuk görmek, kişinin iş hayatında işlerinin yoluna gideceği demektir. Rüya sahibinin çalışmalarının karşılığını fazlasıyla alacağına, ailesi bağlı ve hayırlı bir evlat olacağına, vatana millete hayırlı işler yapacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Koltuk Taşımak

Rüya sahibinin, maddi ya da manevi destek almadan mesleğinde yükselmesine ve mal varlığına sahip olmasına delalet eder.


Rüyada Koltukta Oturmak

Rüyada bir koltuğa oturduğunu gören kişi, gerçekleşmesi mümkün olmayan hayal kuruyor demektir.


Rüyada Koltuk Takımı Görmek

Rüya sahibinin rüyasında koltuk takımı görmesi kişinin saygı değer bir makama sahip olacağına, ailesiyle ilişkisinin güzel ve saygı çerçevesi içerisinde olacağına delalet eder.


Rüyada Yeşil Koltuk Görmek

yorumcularına göre rüyasında yeşil koltuk gören kişinin çevresinde kötü insanlar olacağına, çok istediği ve çok uğraştığı bir işe girişeceğine rivayet eder.


Rüyada Kırmızı Koltuk Görmek

Rüya sahibinin rüyasında kırmızı koltuk görmesi kişinin ailesi ile iyi geçineceğine, zor günleri geride bırakacağına, mutlu bir evlilik hayatı yaşayacağına yorumlanmaktadır.


Rüyada  Eski Koltuk Görmek

Rüya tabircilerine göre rüya sahibinin eski koltuk görmesi kişinin  geçim sıkıntısı çekeceğine, stresli ve huzursuz bir döneme gireceğine, sağlığına çok dikkat etmesi gerekeceğine yorulmaktadır.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yaz